Individuální lekce v krytém výcvikovém prostoru

Místo konání: Kandertova 13, Praha 8
Kontakt: info@canikenny.cz
Odkaz: www.canikenny.cz
Termín: 18.01.2014
Nabízím Vám možnost rezervovat si individuální lekce (na lekci vždy 1 pes) v krytém výcvikovém prostoru.

Jedná se zatím o zatím o:
 
středy:
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
 
soboty:
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
20.00 - 21.00

Cena individuální lekce (na lekci vždy 1 pes) v krytém výcvikovém prostoru je 450,- Kč.

V případě zájmu se prosím přihlaste do události a do komentářů napište, o který ze dvou nabízených termínů máte zájem nebo použijte e-mail info@canikenny.cz.

Krytý prostor o velikosti 6 x 10 metrů se nachází na Praze 8, v ulici Kandertova 13 - mapa zde: http://www.mapy.cz/s/90mb   Bezplatné parkování přímo před výcvikovým prostorem.   Výborná dostupnost MHD - tramvaje č. 3 a 10 (zastávka U Kříže). Prostor je vytápěn, plně osvětlen a je zde kompletní sociální zařízení.

Informace a upozornění pro výcvik v krytém výcvikovém prostoru - cvičí se na koberci, tudíž je vhodné chodit na lekce s čistým a řádně vyvenčeným psem - v případě deště či sněhu noste prosím svému psovi ručník na otření tlapek (voda je k dispozici ve výcvikovém prostoru) - do výcvikového prostoru se budeme přezouvat, tudíž si sebou noste prosím přezůvky - na lekci choďte prosím včas, aby na Vás ostatní nemuseli čekat - před začátkem lekce Vás hromadně vyzvednu, čekejte prosím na travnatém plácku naproti vchodu a ne přímo před vchodem do domu, aby obyvatelé mohli volně procházet - k výcvikovému prostoru půjdeme společně domovní chodbou přes dvorek vždy se psy na vodítku a budeme dbát na to, aby neštěkali a neznečišťovali majetek domu (na dvorku ve vnitrobloku není dovoleno venčení a taktéž ve výcvikovém prostoru samotném) - ve výcvikovém prostoru je k dispozici malá šatna, WC a umyvadlo - v případě, že dojde k poškození majetku domu nebo výcvikového prostoru nebo jeho vybavení Vám bude ihned vyúčtována odpovídající finanční náhrada