Víkend plný dogdancingu

Místo konání: ZKO Stará Paka
Kontakt: katyvein@seznam.cz
Termín: 24.4.2015 - 26.4.2015

Čas: 16:00

Víkend dog dancingu

Kde: zko Stará Paka
Termín: Od pátku 24. 4. 2015 – do neděle 26. 4. 2015
Zahájení: Příjezd v pátek v odpoledních hodinách do 16 hod.. Výcvik začíná v sobotu dopoledne. Večer proběhne krátká informační schůzka, ohledně seznámení účastníků s náplní a průběhem víkendu.

Program:
Účastníci budou rozděleni do 2 skupin podle pokročilosti a zaměření výcviku. Program bude pro každou skupinu mírně odlišný v závislosti na náplni a konkrétních přáních účastníků.
Trénovat se bude 2x denně. Výcvik dogdancingu – trénink jednotlivých triků, příprava na závody a zkoušky, možnost kompletní pomoci s choreografíí a konzultace ohledně sestav, zlepšování technické stránky již naučených cviků, práce s rekvizitami. Výklad pravidel, seznámení se zkouškami a zkušebním řádem, promítání videí s výkladem.
V rámci víkendu jsme si pro vás připravili upírské hry, takže se máte na co těšit ;)

Instruktoři :
Vanda Gregorová – 10 x Mistr ČR, Mistr Evropy, 2x Vicemistr světa, Mistr Itálie, Německa, 3.místo na Crufts…. Přes 30 složených zkoušek dogdancingu se svými psy. Oficiální rozhodčí DDCCR pro zkoušky i závody.
Kateřina Veinlichová – Vicemistr ČR, 3.místo na MČR, Juniorský Mistr ČR , vítěz Německa a Rakouska ve veteránech na mezinárodních závodech. Reprezentace v USA a kvalifikace na Crufts.


Ubytování: ve stanech, nebo www.staropackasokolovna.eu

Podmínky účasti: Platný očkovací průkaz psa. Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let. Nezletilí musí doložit písemný souhlas zákonných zástupců. Háravé feny mohou být na soustředění za předem dohodnutých podmínek.
Každý ručí za veškeré chování a škody svého psa v areálu i jeho okolí. Každý se zavazuje dodržovat čistotu po svém psovi v celém areálu.

Cena:
Účastník s jedním psem - 1100 Kč
Za druhého cvičícího psa - 500 Kč

Cena zahrnuje: Výcvik, pronájem areálu, elektřinu
Obědy v restauraci Novopacké sklepy www.penzion-novopackesklepy.cz
Cena nezahrnuje: ubytování, stravování!! Ubytování si zařizuje a platí každý účastník sám.
Platba předem na účet : 35-6522320287/0100 do poznámky uveďte vaše jméno

Kontaktní osoba: Kateřina Veinlichová katyvein@seznam.cz
Vanda Gregorová gregva@seznam.cz

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST