SEN ZVÍŘAT

Místo konání: Hoffmanův dvůr - Praha Vinoř
Kontakt: senzvirat@seznam.cz
Termín: 6.9.2014

Čas: 9:00

10. jubilejní ročník umisťovací výstavy Sen zvířat


Praha 9 - Vinoř, Hoffmanův dvůr


Vážení přátelé, srdečně Vás zveme k účasti na 10. jubilejním ročníku největší umisťovací výstavy zvířat z útulků z celé ČR SEN ZVÍŘAT 2015.

Výstava se koná v neděli 6.9.2015 od 9 - 17 hodin, tradičně v Praze 9 - Vinoři, v areálu Hoffmanova dvora (www.hoffmanuv-dvur.cz).

Akce je organizována na podporu všem opuštěným a týraným zvířatům za účelem najít jim co nejvíce laskavých domovů a srdcí. Výstavy se účastní firmy, jejichž hlavní činností je poskytování potřeb pro chovatele a zároveň se podílí na sponzorství.

Zúčastněné útulky, občanská sdružení a neziskové organizace zde mají nejen možnost najít opuštěným zvířatům nový domov, ale prostřednictvím sponzorských (hmotných) darů se snažíme pomoci i v další péči.

Vstupné pro návštěvníky je 30 Kč (vybrané vstupné bude použito na nákup krmiva, které si útulky na konci výstavy odvezou ) nebo další věci pro zvířátka bez domova. Přijďte si adoptovat pejska nebo kočičku, kteří přijedou na výstavu hledat laskavý domov, nemůžete-li adoptovat, můžete je podpořit materiální nebo finanční pomocí.

Návštěvníci, kteří přijdou na umisťovací výstavu Sen zvířat se psem, musí u vchodu předložit očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

http://senzvirat.sweb.cz/

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST