Workshop psí hlavolamy

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: simonadsara@seznam.cz
Termín: 15.11.2014 - 22.11.2014

Workshop psí hlavolamy


V listopadu 2014, máte možnost vybrat si z těchto šesti termínů:

  • 15.11. od 10.hodin
  • 15.11. od 13.hodin
  • 16.11. od 10.hodin
  • 16.11. od 13.hodin
  • 22.11. od 10.hodin
  • 22.11. od 13.hodin

Můžete si vybrat čas a den, který vám nejlépe vyhovuje. Doba trvání cca 2 a půl hodiny. Maximální počet účastníků 9. Účastník = jeden psovod a jeden pes. (pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa)
Workshop vede trenérka původem z Čech /nyní žije již 10 let v Holandsku/ Iva Pastová
cena 850 Kč

Kde?
krytý výcvikový prostor v Jenštejně (Praha)


Workshop Brainwork for dogs / Hersenwerk voor honden
Během 2,5 hodinového workshopu se jak psi tak jejich majitelé naučí jak spolu řešit psí hlavolamy.
Jaký hlavolam je pro právě vašeho psa vhodný a jaký ne
Jak sestavit „návod“ našemu psovi
Jaké jsou signály únavy, frustrace či iritace
Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud
V poslední části workshopu zapojí majitelé své šedé mozkové buňky a budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.
Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.
Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.
Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz, přihláška musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa a případná omezení, která váš pes má a telefonický kontakt na vás. Po potvrzení přijetí přihlášky je nutné neprodleně poslat poplatek za seminář na účet 1265811014/3030, do zprávy prosím napište hlavolamy, den a čas na který se hlásíte a vaše jméno. Případně je možné mi platbu předat osobně v hotovosti, pokud mne potkáte. Poplatek se z důvodu absence nevrací, ale je možné poslat za sebe náhradníka, o čemž mne prosím informujte.
Pro jakékoliv dotazy pište na email, nebo volejte na 777077509 (Šimona Drábková)


A kdo se chcete vzdělávat v tréninku psů a vedení lidí využijte jedinečnou možnost, kdy instruktorky z Holandska s licencí připravovat nové instruktory přijedou za námi do Čech (do Prahy)

Po absolvování kurzu a složením závěrečné zkoušky se sami můžete stát instruktorem s licencí více info zde