Publikováno: 21.5.2024
0Ohodnotit
Autor: Fitmin
Zdroj: https://www.fitmin.cz/vyzivovy-program-fitmin/
Foto: Fitmin
Sekce: Soutěže, Výživa psů a koček, Pamlsky

29.5..2024

Děkujeme všem za účast v naší soutěži :-)  a výherci se stávají:


Gratulujeme :-)

Léto je jako stvořené pro cestování, výlety a nejrůznější aktivity, při kterých trávíte čas se svým mazlíčkem. Proto je na místě nepodcenit přípravu a nachystat si do zásoby kvalitní pochoutky ať už v podobě větší a vydatnější svačinky, nebo drobné odměny sloužící jako motivace během výletu nebo při výcviku. Proto jsme se spojili s českou značkou Fitmin, která do soutěže věnovala tři vyladěné balíčky pochoutek, které dávají svým mazlíčkům i takoví borci jako jsou oceňovaná závodnice v canicrossu Martina Štěpánková, vodní záchranáři či horská služba, anebo uznávaná závodnice a trenérka v dogfrisbee Michaela Andrová.

 

Co pro vás Fitmin ve výherních balíčcích nachystal?

Soutěžní otázka zní:

Poloměkké pochoutky Fitmin Play&TrainVýživového programu Fitmin se prodávají ve dvou variantách. O tu kuřecí soutěžíme, takže se ptáme, jaké maso najdete v druhé variantě pochoutek Fitmin Play&Train. Prozradíme, že jde o jarní novinku, která se stala během několika dnů bestsellerem na e-shopu Fitminu.

Pravidla soutěže:
Soutěž je vyhlášena od 21.5. do 28.5.2024. Každý se může zůčastnít pouze jednou. Tři vylosované výherce zveřejníme na této stránce a obešleme emailem ihned po ukončení soutěže. Všem přejeme hodně štěstí :).

0Ohodnotit