AMUSING DOG RACE

Místo konání: Karlštejn
Kontakt: zitjepsina@gmail.com
Termín: 2.8.2014

Čas: 9:00

AMUSING DOG RACE

Okuste atmosféru závodu Amazing race a vydejte se s námi do světa nejen psích sportů. Připravené jsou nejrozličnější úkoly, jak se psem, tak i atrakce čistě pro páníčky. Čeká Vás trasa cca 25km dlouhá, kde záleží nejen na rychlosti a schopnosti se orientovat v terénu, ale i na zručnosti a souhře s Vaším pejskem.

Start: Karlštejn – nádraží (parkování autem možné na hlídaném, placeném parkovišti v Karlštejně)

Cíl: Srbsko (pokud chcete jet autem, je možné zaparkovat auto v Srbsku na parkovišti a vlakem se přepravit do stanice Karlštejn, vlaky jezdí často). Svoz od auta/k autu po domluvě s námi možný.

Kdy: 2.8.2014

Časový rozsah: cca 9:00 – 19:00

Týmy: tým 1-2 osoby a pes

Startovné: 300,- / za tým

Soutěžit se bude samozřejmě na čas, nicméně na startu Vás nečeká nic jako itinerář nebo mapa, dostanete obyčejnou bílou obálku, v níž se bude nacházet první indicie, kam se vydat, nebo jaký úkol splnit. Mapu proto doporučujeme vlastní, oblast Český kras (hranice – jižní Karlštejn, východní Karlík, severní Vysoký Újezd, západní Beroun), kdo si mapu nevezme, bude mít soutěžení značně ztížené. Budete postupovat od úkolu k úkolu, tak jak Vás postupně budou posílat nalezené obálky. Některé obálky si musíte samozřejmě zasloužit víc, než že k nim jen dojdete, a proto Vás čekají praktické úkoly, které budete muset splnit se svým pejsek dohromady, nebo jen vy sami. Za každý splněný úkol dostanete další obálku, která Vás povede dál, za úkol nesplněný Vás pak bude čekat časová penalizace. Pokud úkol odmítnete plnit, pak budete na místě muset počkat nejvyšší možnou časovou penalizaci, až pak dostanete instrukce co dělat dál. Většina úkolů bude mít dvě alternativy, aby si každý mohl vybrat, co je pro něj příjemnější. Měřit se tedy výsledně bude pouze čas dojití do cíle.


Občerstvení:

Na závěr bude domluvené posezení v hospůdce v Srbsku, kde zároveň i rozdáme diplomy a ceny. Po cestě se můžete libovolně zastavovat v místních občerstvovacích zařízeních, upozorňujeme ale, že jich příliš nebude, chceme se vyhnout hodně frekventovaným turistickým stezkám. Nicméně protože budete mít za úkol hlavně se dostat na místo určené v obálce, nebude tedy trasa pevná a bude záležet jen na Vás, kam až si zajdete. Český kras je ale krásný na posezení někde na louce nebo v lese na svačinu z Vašich vlastních zásob.

Jedna z disciplín bude sloužit zároveň jako drobná občerstvovna – pivo, nealko, voda (i pro pejsky)

Pro pejsky:

Zúčastnit se mohou všichni pejsci s ohledem na jejich věk a kondici, s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou, budou kontrolovány na startu !!! Pejsek bude po celou dobu závodu na vodítku s výjimkou některých soutěžních disciplín

Co s sebou: všechno je doporučené, nikoli povinné

Mapu (viz výše), pohodlnou obuv (pokud možno s uzavřenou špičkou), repelent, tužku, zápisník, vodu a občerstvení.

Disciplíny:

Jsou zatím tajné, dozvíte se je až v průběhu soutěže, nicméně Vás čeká různorodá přehlídka psích sportů a některé sporty čistě lidské a setkáte se i s jinými zvířátky ;-). Testovat budeme jak Vaši zručnost, ovladatelnost psa, tak i váš smysl pro humor :-)

Přihláška:
Přihlášku posílejte pomocí kontaktního formuláře 
Maximální počet účastníků je 15týmů, tj. max. 30lidí, minimální pak tři týmy. Startovat budou všichni zároveň, proto prosíme, buďte na startu včas!

Startovné musí být připsáno na účtu 670100-2211254085/6210 nejpozději 25.7.2014, přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Odhlásit se můžete nejpozději 48h před počátkem akce – pomocí emailu, nebo telefonu!, později už Vám nebudou vráceny peníze.

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT. ÚČASTNÍK SE AKCE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ A SÁM ZODPOVÍDÁ ZA SEBE A SVÉHO PEJSKA.

Porušení některého z pravidel akce má za následek vyloučení z akce bez nároku na cenu, diplom, či vrácení peněz.

http://zitjepsina.weebly.com/