Víkend otevřených dveří v Azylu Pes nejvěrnější přítel z.s.

Plníme naše vize a plány. Již od roku 2017 budujeme nový Azyl pro pejsky v nouzi. Bohužel máme velké zpoždění. Covid nám velmi narušil výstavbu, 1,5 roku jsme nemohli organizovat žádné brigády v Azylu. Přesto práce nestála a rekonstrukce po malých krůčcích pokračovala.

Vnitřní úpravy jsou z větší části již hotové a Azyl už není domem hrůzy, jakým byl na začátku. Čeká nás ještě spousta práce, ale současné ceny stavebních materiálů a služeb jsou pro nás velkou překážkou. Od počátku našeho projektu nám přispělo mnoho dárců a my bychom chtěli všem moc poděkovat, protože bez vaší pomoci, bychom to nezvládli.

Moc rádi bychom vás pozvali na víkend otevřených dveří, kde si můžete osobně prohlédnout proměnu budovy a okolí. PROGRAM Sobota 11.6.2022 od 11 h bude připraveno malé občerstvení, oběd si dáme na grilu a večer se můžete těšit na opékání buřtů. Pokud máte doma kytaru, vezměte ji sebou, k praskajícímu ohýnku se bude hodit.

Také bude možné zakoupit zboží z našeho charitativního obchůdku. Cca od 13h bude v Azylu profesionální fotograf, který vám udělá fotky vašich miláčků (pejsků, dětí) v našem foto koutku.

Neděle 12.6.2022 od 11 h v neděli budeme grilovat a bude nachystané malé občerstvení. Od 12-16h se můžete těšit na fyzioterapii Vetmedik. Objednávky lze domluvit předem u Veroniky Drozdové na tel. č. 773 921 142. Samozřejmě přijede i Kiruška, která bude na fyzioterapii osobně dohlížet. Tak a teď už zbývá jen, aby nám přálo počasí. Přibalte si sebou dobrou náladu a přijďte se podívat na náš sen.


Těšíme se na vás 270 21 Všetaty 90

Více informací najdete zde: (5) Víkend otevřených dveří v Azylu Pes nejvěrnější přítel z.s. | Facebook