Bubáček je anděl v psím kožíšku a hledá si svoje Doma

Publikováno: 26.5.2022
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

Mé jméno je Bubáček a jsem nejroztomilejší zvířátko na světě, tedy přesněji řečeno malý čivaví kluk. Dříve jsem bydlel na dvorečku se psími kamarády, teď čekám na novou rodinu u hodné tety. Když jsem přijel, byl jsem k smrti vyděšený bojínek, ale po pár měsících v dočasném psím ráji se mazlím, ukazuju bříško, užívám si slastně drbáníčko a i když jsem ještě stále plašánek, v prostředí, které znám a se svou milovanou osůbkou, je ze mě tulivý andílek. A abych nezapomněl, nejraději spím v postýlce pod peřinou. 

Potřebuji nutně bydlet v domečku za zahrádkou na klidném místě, ruch města mi nedělá dobře, tam se stále ještě lekám a panikařím. Svou paničku, kterou si zamiluji, budu následovat jako kuřátko kvočnu a na krok se od ní nehnu, jen mi musí dát více času."

Bubáček je nejdojemnější a nejroztomilejší psí anděl. Je to 4 letý čivaváček, který bohuzel celý život bydlel na dvorku u své staré paničky, takže nepoznal nic a nikoho jiného. Po příjezdu do dočasné péče byl ze všeho nového ve velkém stresu, ale postupně se začal socializovat a zvykat si na nové lidi a prostředí. I tak ale už navždy bude malinkým plašánkem, na kterého je potřeba dávat pozor.

Bubáček je naprosto dokonalý pes. Potřebuje velmi laskavé, milující, trpělivé a citlivé páníčky. On sám je velice citlivá dušička, která si potřebuje postupně vybudovat důvěru, ale jakmile si na vás zvykne, stane se nejoddanějším miláčkem, jakého si vůbec dokážete představit.

Nejraději spí přitulený na peřině nebo polštáři a jakmile ukáže bříško, víte, že vám odevzdává celé své zlomené a bojavé srdíčko. Pejsky má moc rád, mezi malými kamarády ve smečce si umí sjednat pořádek. Uvítal by doma malou fenečku jako parťačku, která by mu i jistě pomohla získat sebedůvěru a jistotu. V dočasné péči je mezi malými i velkými pejsky zcela bez problémů.

Bubáček se hodí do baráčku se zahrádkou, potřebuje klidné, harmonické prostředí, laskavý a citlivý přístup, bezpečné venčení, protože rušné město nebo sídlište by ho velmi stresovalo. Nehodí se k malým dětem ani do hlučnější nebo divočejší rodinky.

Bubáček je odblešený, odčervený, čipovaný, Kastrovaný a očkovaný. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, Jesenice u Prahy, po dohodě s Janou. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705

Kam dál: 

Žeryk hledá domov, kde se už nikdy nebude muset ničeho bát

Adopce psích seniorů

Maličká Meggie čeká na šanci stát se konečně milovanou členkou smečky.

Syndrom černého psa: Problém, kvůli kterému černá zvířata dožívají v útulcích

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...