Akimek hledá aktivní rodinu, ideálně se psí společnicí. Zn. kopa radosti a zábavy zaručena!

Publikováno: 28.4.2022
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Tak vám řeknu dámy a pánové, že mě tedy necháváte dost dlouho čekat a tak bych rád prolomil smůlu černých pejsků a konečně se dostal do toho nejúžasnějšího a nejmilovanějšího domova.

Jmenuju se Akim a je mi 1,5 roku, jsem kříženec labradora, ale mnohem menší a drobnější, vážím kolem 20 kilo a mám to největší srdce, jaký si dovedete představit. Taky jsem veliký akčňák, miluju pohyb a sportování, takže by se mi hodili nějací aktivnější páníčci, kteří mi dopřejí dostatek vyžití a dovádění.

Jsem obrovský fešák, největší mazel a věrný přítel pro fajn lidi, kteří neradi zahálejí a nuda je pro ně cizí. Učím se všem psím dovednostem a jsem moc šikovný a chytrý! Za pamlsek metám salta a snažím se dohonit všechno, co jsem dosud zameškal u nesprávných lidí.

Nejvíc na světě miluju svoje lidi a jen nerad jsem bez nich sám, stále bych se mazlil, tulil a hřál vám záda v noci pod peřinou. Budu vám asistovat v kuchyni nebo se oddaně tulit u televize. Rád bych měl psí kámošku na dovádění, pejsky mám rád a tak budu vděčný za psí společnost i doma, váš Akim."

Akim je roční psí puberťák. Přijel od rodiny, která se ho vzdala. Je to střední kříženec typu labrador, aktivní, krásný a velmi hodný pes, který potřebuje hodně lásky a pozornosti člověka, vyžití a dostatek pohybu, aby vybil svou mladou energii. Je to velký mazel a úžasňák, přátelský, kontaktní kluk, vděčný za lásku a pozornost páníčků, která je pro něj vším.

S ostatními pejsky vychází dobře, byla by pro něj ideální vetší hravá fenka na dovádění, zábavu a společné hry. Je to úžasný kluk s milou a přátelskou povahou, milující své lidi, bez kterých je jen velmi nerad. Byl zvyklý na stálou společnost člověka, takže doma sám nevydrží, s tím je potřeba začít pracovat. Je čistotný, rád spí po boku svého pána. Nehodí se k malým dětem z důvodu své energie, díky níž by je nechtěně v zápalu hry mohl třeba porazit atd.

Hledá velmi zodpovědné majitele ideálně v domě se zahradou a psí kamarádkou. Potřebuje dostatek pohybu a vyžití venku. Akim je vhodný i na psí sportování apod. Potřebuje stabilní jisté zázemí s páníčky, kteří se mu budou mít čas věnovat co nejvíce.

Akim je je ošetřen tabletou Simparika, odčerven, čipován, očkován komplet. Je kastrován. Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Plzni, po dohodě s Danielou. Předkontrola či návštěva v budoucí rodině, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás a podmínkách pro Akima, pište na mail: dipu@seznam.cz, tel: 602 259 705

Akim má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Smolař Jack znovu hledá domov

Hledají nové domovy, možná hledají právě Vás - Ejmi, Dora a Sam

Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...