Prodloužený víkend se psy

Místo konání: Břasy
Kontakt: osa-zabka@seznam.cz
Odkaz: www.osa-zabka.wbs.cz
Termín: 26.05.2022 - 29.05.2022

Místo konání: Břasy (Plzeňský kraj) - Naproti Obecnímu Úřadu

- GPS: 49.8281672N, 13.5834922E

Maximální počet účastníků: 12 týmů (tým = člověk + pes)

Začínáme ve čtvrtek 26.5. odpoledne, končíme v neděli 29.5. odpoledne.

Co vše nás bude čekat?

Poslušnost: práce mezi ostatními psy, socializace, základní povely, přivolání, motivační hry, případně budeme řešit konkrétní problémy týmu

Výstavní handling – předvedení: ideální pro úplné začátečníky i zkušené vystavovatele, vždy přizpůsobíme trénink danému týmu. Ideální i pro tým, který na žádné výstavě ještě nebyl – vše si podrobně vysvětlíme a ukážeme.

Agility: Na své si přijdou všichni – mírně pokročilí, začátečníci ale i ti, co agility se svým psem nikdy nedělali a chtěli by to vyzkoušet.

Hoopers: stejně jako u agility, i tady uvítáme jak začátečníky, tak pokročilé týmy. Vysvětlíme si pravidla, zahrajeme si i různé hoopers hry.

Klikr trénink: vysvětlíme si základy, jak s klikrem pracovat, ukážeme si nějaké příklady a zahrajeme si klikací hru, díky které se práce s klikrem lépe pochopí.

Dogfitness: ukážeme si cvičení na míčích, čočkách, kavalety a nějaké cviky, které můžete se svým kdykoliv dělat doma.

Hry pro psovody, táborová bojovka a spoustu dalšího 😊

Jak bude tábor probíhat: Budete rozděleni do skupinek po 4 týmech a různě se točit na psích sportech. Vždy se předem domluvíme o co máte zájem.

Každý den bude program rozvržený tak, aby to psi i psovodi zvládli – budou tedy kombinace těžšího cvičení a něco snazšího pro uvolnění pejsků.