Úžasná společnice a parťačka Tequila hledá domov

Publikováno: 1.4.2022
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Tequila a jsem pořádnej kus ženský. Jako štěně jsem se narodila mamince ovčandě, kterou si z útulku adoptovala hodná paní, aniž by kdokoli tušil, že novým páníčkům doma porodí několik roztomilých kuliček. Jako miminka jsme našly domovy velmi rychle, ovšem já si vytáhla Černýho Petra a bohužel ted hledám domov znovu.

Jsou mi 3,5 roku a vážím 30 kilo, vyrostla jsem do překrásné statné holky, ovšem, jak už to tak někdy chodí, časy, lidé i situace se mění a já tu stojím znovu na začátku a hledám své doma. Jsem velmi energická a temperamentní holka, velmi hodná, přátelská, sebevědomá a akční. Miluju své lidi, a novým páníčkům budu věrnou a oddanou kámoškou. Byla jsem zvyklá na bydlení v domě se zahradou, kde bych i ráda nadále žila s novou rodinkou. Ráda bych našla aktivní, mladší majitele, s přirozenou autoritou, kteří mi dají hodně lásky, trvalé zázemí a především hodně vyžití a dostatek pohybu a také se mnou budou pilovat výchovu. Vaše Tequila."

Tequila je jedním ze štěňátek, kteří od nás z Dočasek hledaly domov před 3 lety. Nyní tedy 3,5 letá kříženka, Německého ovčáka a pravděpodobně Rhodéského ridgebacka, bohužel díky nově nastalým okolnostem v rodině, musí hledat nový domov. Byla vrácena z adopce po 3,5 letech! Tequila je velmi akční pes, je to mladá temperamentní fenka, úžasná a přátelská, své lidi miluje a ctí. Potřebuje hodně vyžítí venku, dostatek pohybu a socializace, stejně tak i vaši lásku, zázemí a řád.

Potřebuje, aby znovu žil někdo jenom pro ni a hodně se jí věnoval, měl na ní čas a dokázal ji zaměstnat, aby měla pozornost svého pána a především se s ní i nadále pracovalo. Doma je zcela bezproblémová, čistotná, ale o samotě kňučí. Se psy se musí postupně seznámit, zvládla by vetšího vyrovnaného samce, k fenám se nehodí.

Je to hravá, veselá holka, která miluje dovádění na zahradě, ráda se mazlí a lenoší na gauči. Tequila potřebuje stabilní láskyplné zázemí, pozornost a čas majitelů, důsledné vedení, zaměstnat hlavu i tělo a rozhodně bydlení v domě se zahradou. Je zdravá odčervená, kastrovaná, čipovaná, očkovaná.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou, na tel: 777 310 185.
Nachází se poblíž Jesenice u Prahy. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705.

Tequila má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Smolař Jack znovu hledá domov

Hledají nové domovy, možná hledají právě Vás - Ejmi, Dora a Sam

Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...