Bailey, pejsek za odměnu

Publikováno: 17.3.2022
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Mám krátký čumák a zatočený ocas, jsem kříženec mopsíka a je mi 5 let, vážím 15 kg a díky pohybu a dietním granulím se postupně dostávám do formy, protože jsem byl poněkud prostorově výraznější.

Moje panička se dostala do životních nesnází a už se o mě a mou psí sestru nemohla dál starat, tak mě teta odvezla k mým dočasným páníčkům do Prahy, kde teď čekám na novou rodinku.

Jsem velice hodný, čistotný, veselý a dokonce umím i pár povelů. Zbožňuji procházky, ale na vodítku někdy trochu tahám - a že mám sílu! Nejraději jsem v pelíšku, ležím na dece a nebo okouním v kuchyni - to je totiž moje oblíbené místo, kde nejraději asistuju.

Lidi i psy mám moc rád, všechny nadšeně vítám a rozdávám pusinky. Když přichází návštěva, funguji jako zvonek a štěkotem oznamuji, že se někdo blíží.

Moji dočasní páníčci mi hledají nový, stálý domov. A na výběru si dají hodně záležet, jsem totiž velký miláček a každý si mě ihned zamiluje.

Chtěl bych k sobě někoho aktivního, kdo má rád pohyb a dokáže mě na vodítku usměrnit. Starší babičky nebo dědové mě neutáhnou. Rád bych bydlel v bytě a za dalšího psího kamaráda nebo kamarádku bych byl moc rád, protože jsem byl zvyklý na menší smečku.

Když jsem sám, nahlas si stýskám, takže prosím, buď se mnou po celý den a nebo si mě klidně ber do práce, jestli můžeš. Tam se totiž chovám, stejně jako všude jinde, naprosto vzorně. Jízdu autem snáším dobře, většinou si lehnu a spím. MHD je pro mě výzva, ale učím se.

Nejlepší by bylo, abychom se předem seznámili a zjistili, jestli k sobě patříme. Musí přeskočit jiskra! Váš Bailey."

Bailey je 5ti letý kříženec mopse, který k nám přijel se svou sestřičkou Štěpánkou a dvěmi dalšími fenkami. Je to jedním slovem Zlato! Bailey je úžasný, moc hodný a mazlivý psí kluk, vděčný za každé pohlazení a pozornost svého pána, kterého oddaně následuje na každém kroku. Je to milující a věrný kamarád, naprosto pohodový pejsek, s typicky skvělou mopsí povahou. Přijel s větší nadváhou, ale na tom už krásně zapracoval a má již skoro 3 kila dole. Je velice aktivní a velmi rád venku dovádí a hraje si, doma je klidný, vzorný a obrovský mazel.

S pejsky ani fenkami nemá problém, žil ve smečce menších pejsků a rád by také doma nějakou príma psí kámošku. Bailey nadevše miluje své lidi a nerad je sám doma, tudíž hledáme rodinku, kde by mohl být, co nejvíce se svými lidmi, nebo s vámi klidne může i do práce, socializovaný je naprosto skvěle. Potřebuje hodné, aktivní, laskavé páníčky, se kterými vytvoří pevné pouto. V Baileym získáte naprosto dokonalého přítele, prostě pejska za odměnu.

Bailey je zdravý, odblešený, odčervený, kompletně očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Návštěva možná po dohodě s Pavlínkou v dočasné péči v Praze. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705. 

Bailey má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Smolař Jack znovu hledá domov

Hledají nové domovy, možná hledají právě Vás - Ejmi, Dora a Sam

Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...