Tazz - veliký dobrák tělem i duší hledá nový domov

Publikováno: 5.2.2022
Autor: Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Foto: Archiv Pes nejvěrnější přítel, z.s.

"Jmenuji se Tazz a moje dočasná teta tvrdí, že jsem moc hodný, ale umím být taky pěkný třeštiprdlo, já si totiž strašně rád hraju. Miluju úplně všechny svoje psí kámoše a kámošky, kočky a vlastně všechna zvířátka. Všechna, která máme doma a i ty, která potkáme na prochajdě. A mám rád i všechny dvounožce. Nejvíc tetu a ty naše malé dvounožce, kteří si se mnou pořád hrají a mazlí mě. Jsou moc fajn a je s nimi sranda.

Můj nový člověčí parťák musí počítat s tím, že jsem koník převlečený za psa a podle toho taky baštím. Moc si užívám, když si můžu lehnout do postele, ale na mou duši, když mi teta řekne, že mám jít dolů, tak jdu a lehnu si na svůj pelíšek. Vím, že ona se taky potřebuje vyspinkat a se mnou by se tam nevešla.

Už se moc těším na svého nového človíčka, u kterého budu mít to svoje doma už napořád. Bylo by fajn, kdybych mohl mít psího parťáka nebo parťačku a byl bych nadšený i z domku se zahrádkou, i když tedy hygienu zvládám naprosto špičkově. Ale víte, nechci bydlet venku, musím bydlet se svojí rodinkou, protože si každého hned oblíbím a venku by mi bylo samotnému moc smutno. Na zahrádce bych jen blbnul a hrál si."

Pro Tazze hledáme domov u aktivních lidí, kteří budou mít čas se mu věnovat. Další pes v rodině je vítán, bylo by ale vhodné, aby mu trochu velikostně odpovídal. Domek se zahrádkou a bydlením uvnitř je velmi vítaným bonusem. Určitě není vhodný jako živý alarm na zahradu, i když svojí velikostí vzbuzuje respekt.

Do adopce půjde kastrovaný, čipovaný, očkovaný a po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Jméno: Tazz
Věk: 2 roky
Velikost: velký, cca 40 kg
Snášenlivost: miluje všechny lidi, děti, zvířata
Nachází se: Smilovy Hory (okr. Tábor)
Kontakt: Dominika Dekastellová, tel. číslo 735 992 986

Tazz má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

Charitativní kalendáře na rok 2022

Hledají nové domovy, možná hledají právě Vás - Ejmi, Dora a Sam

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...