Velký okruh krajinou řeky Berounky I.

Místo konání: Roztoky u Křivoklátu
Kontakt: zitjepsina@gmail.com
Termín: 3.8.2014

Čas: 8:30

Velký okruh krajinou řeky Berounky I.

Společná procházka krásnou krajinou řeky Berounky. Pejsci si mohou po libosti hrát s ostatními. Po cestě Vás bude čekat několik soutěží a na konci drobná odměna !


Trasa bude dlouhá cca 35km:

Roztoky (u Křivoklátu) – Skryje – zřícenina hradu Týřov – Roztoky
(Změna trasy vyhrazena)

Trasa vede CHKO Křivoklátsko – proto je nutné dodržovat podmínky pro pohyb v CHKO.

Půjdeme po značených turistických trasách. Přílišné zkracování není možné. Ze Skryjí (15km) jezdí autobus – v 11.40 a pak až 18.30 do Prahy přes Rakovník. Svačinu doporučuji s sebou, pokud bude po cestě možnost občerstvení, podle zájmu uděláme pauzu (např. hospoda ve Skryjích).

Psi se mohou po celou dobu výletu pohybovat na volno, nebo na vodítku, je na uvážení každého majitele, zda psa pustí. Psi nesmí honit zvěř !!! Pokud pojedete vlakem, taktéž nezapomeňte náhubek. Náhubek zároveň přibalte i pokud si nejste jistí, že Váš pejsek bude na ostatní psy reagovat kladně.

Doporučuji s sebou pevnou obuv. Akce se smí zúčastnit pouze psi s platným očkováním, očkovací průkazy vezměte prosím s sebou! Je na každém, aby zhodnotil kondici a věk psa pro účast.

KDY:

3.8.2014

KDE:

Roztoky u Křivoklátu 8:30 - 9:00, u vlakové zastávky


Přihláška:

Přihlášky vyplňujte pomocí formuláře níže, nebo posílejte na email zitjepsina@gmail.com

Cena za osobu je 50kč – platba na místě. Přihlášky ale posílejte prosím nejpozději do 31.7.2014, pro počet lidí, abychom tomu mohly uzpůsobit soutěže. Maximální počet osob 15, na počtu psů na osobu nezáleží - počet psů a plemena uveďte do poznámky.
Akce se nebude konat při velmi špatném počasí.

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT. ÚČASTNÍK SE AKCE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ A SÁM ZODPOVÍDÁ ZA SEBE A SVÉHO PEJSKA.
Porušení některého z pravidel akce má za následek vyloučení z akce bez nároku vrácení peněz.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ