Vrané nad Vltavou - Výstavní trénink nejen pro Borderky

Místo konání: Vrané nad Vltavou
Termín: 11.12.2021

Čas: 14:30 - 19:00

Ráda bych vás pozvala na skupinový výstavní trénink, zaměřený nejen na vystavování plemene Border kolie. Trénink se bude konat v hale Bouda ve Vraném nad Vltavou, která nabízí velký prostor pro trénink.Trénink bude probíhat ve dvou skupinkách po 8 týmech (tým = 1 pes + 1 handler). Trénink nebude obsahovat teorii (povídání o titulech,atd.), jedná se o prakticky intenzivnější trénink, ve kterém bude individuální přístup pro každého pejska. Vyzkoušíme si práci ve skupině, zaměříme se na správný postoj, předvedení v pohybu či praktické rady, které se vám mohou hodit ve spolupráci s vaším pejskem.

Přihlašovací formulář: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScttGqOq8bEsR.../viewform

Cena tréninku se bude odvíjet podle počtu přihlášených psů. Bližší informace budou zaslány v informačním emailu po přihlášení.
O "trenérovi": Pro ty, kdo mě neznají.. na výstavách se pohybuji už 15 let, vystavuji psy všech FCI skupin i skupiny neuznaných. Na výstavách jsem s mými svěřenci získala mnoho vynikajících ocenění, od CACu až po BIS. Vystavování je můj koníček, ráda pracuji se psy různých povah i plemen. Mám ráda když spolu handler se svým psem mají výborný vztah, protože věřím, že s dobrým vztahem a porozuměním dokážete dosáhnout nejlepších výsledků.