Vánoční materiální sbírka pro pejsky v útulcích VI.

Místo konání: Praha
Kontakt: dede.stinglova@gmail.com
Odkaz: www.bit.ly/psi_sbirka2021
Termín: 22.11.2021 - 01.01.2022
SBÍRKA PROBÍHÁ DO NOVÉHO ROKU 
ODKAZ na facebook událost: www.bit.ly/psi_sbirka2021
 
Opět jsem vybrala některá depozita, kam odevzdáme materiální pomoc, kterou společně dáme dohromady. Tentokrát se jedná jako vždy o Projekt Hope paní Plaňanské a Buldočí naděje - stejně jako loňský rok.
 
 
• CO UDĚLÁ PEJSKŮM V ÚTULCÍCH RADOST? •
 
→ obojky, náhubky, postroje, oblečky a vodítka i po vašem pejskovi
→ gumové hračky a míčky, misky na krmení, klece a přepravky
→ krmné lahve po dětech, mléko pro štěňata, koťata
→ antiparazitní obojky nebo kapky a spreje, dezinfekce a obvazový materiál, i prošlé autolékárničky
→ krmení – granule, konzervy a kapsičky z kvalitních surovin, pokud možno prémiové a výše (např. Brit, Applaws, TotW, Carnilove, Petkult, Acana, Ibero… NE supermarketovky), pamlsky (i doma pečené) maso (i sušené), lososový či lněný olej
→ další potřeby pro pejsky, ať už nově zakoupené nebo použité
→ letos mi prosím NEvozte deky, prostěradla, ručníky, atd... - je jich všude přespříliš, a nějaká depozita mají i dočasně pozastavený příjem textilií. Pelíšky jsou ale v pohodě! 
 
Jakožto fyzická osoba nejsem kompetentní k tomu, pořádat finanční sbírky. Ale jelikož mám hodně známých, rodinných příslušníků a přátel, pro které je jednodušší poslat mi nějakou finanční částku, za kterou já nakoupím co je třeba, jsem ochotná poskytnout svoje TRANSPARENTNÍ číslo účtu. Poté samozřejmě vyfotím účtenku a produkty, které jsem nakoupila za celou částku (zbytek případně doplatím). V případě zájmu mi, prosím, napište do zprávy.
 
Jelikož jsem nepojízdná, velmi ocením předání na adrese

Adéla Stinglová
Spolská 418
Praha 9 – Kyje
198 00

(Vždy prosím v krabicích či taškách s vaším jménem. Prosím, kontaktujte mě na telefonním čísle předem, abych byla doma a mohla pomoc od vás převzít. V případě poslání poštou poštovné hradí dárce).
Všechno bude zdokumentované a každý, kdo přispěje, bude vědět, jak bude pomoc využita a kam se pomoc dostane. Věci budu do dočasek odevzdávat po novém roce. O konci akce se dozvíte včas, nebojte.
 
 !!! DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ SE ZAPOJÍ !!! Prosím, pomozte a sdílejte mezi své přátele 
•  Adéla Stinglová •  www.ohmydog.cz •  732 234 373 •  dede.stinglova(@)gmail.com •