Satty - Satan jménem, anděl duší hledá nový domov.

Publikováno: 11.8.2021
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Anna Pilařová

"Ahoj lidi, rád bych se vám představil a ucházel se o místečko u vás doma. Jmenuji se Satan, Satánek, ale protože jsem povahou spíš anděl, tety mi říkají Satty. Bude mi něco přes 1 rok, jsem velký mládě s úžasnou povahou a jako zablešenou kouli mě dovezl majitel, který už mě nemohl mít, což jsem dost rád. Jsem originální kříženec, řekněme třeba "žíhaný ohařský labrador", nebo kdo ví...

Jsem veselej kluk, co všechny miluje a vítá a i když mě pán nic moc nenaučil, jsem šikovný a učenlivý. Dělám pokroky a konečně si užívám odrostlej štěněcí věk a vše, co k němu patří. Jsem teda dost velkej krasavec, to ostatně vidíte sami, hravé mládě, co miluje pohyb a dovádění venku a s pejsky také nemám žádnej problém.

Hledám akční rodinu, se kterou nebudu zahálet a která mě bude milovat, jako všichni, kdo mě poznají, váš Saty."

Satánek je originální kříženec, větší pes o váze 30kg. Majitel se jej vzdal po ztrátě bydlení. Satánek přijel jako rozevláté mládě, nicméně s velmi přátelskou a veselou, hravou povahou. Se všemi je kámoš, všechny vítá, poskáče a opusinkuje, miluje své lidi a velmi se na ně fixuje, jejich pozornost je pro něj vším.

Doma je čistotný, venku nadšený, rád dovádí a hraje si s ostatními pejsky a fenečkami (jen velmi vyjímečně mu nějaký větší psí kluk nevoní). Potřebuje velmi aktivní majitele, je temperamentní a energie má na rozdávání. Rád by uvítal parťačku na dovádění, bydlení v domě se zahradou s bezpečným oplocením. Zda snese kočky, či ostatní zvířata, to bohužel není vyzkoušené.

Satánek potřebuje hodně lásky, dostatek vyžití venku, pohybu, pozornosti a také jistě i pokračovat ve výchově a výcviku.Je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě s Veronikou v Praze. info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705.

Satty má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Měl být utracen, dnes hledá doživotní péči, kde nebudou šetřit láskou, o vše ostatní bude postaráno. 

Mars čeká na svého osudového pána už 2 roky. Nechcete jím být právě vy?

Potřebují jet domů – pomůžete jim?

Lord čeká na nový domov už 2,5 roku. Nečeká právě na Vás?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...