Výcvikový víkend pozitivky a Hersenwerku pro začátečníky

Místo konání: Králova Lhota kousek od Orlické přehrady
Kontakt: +420 728 366 866
Odkaz: www.stateksambala.cz
Termín: 20.08.2021 - 22.08.2021

Čas: 16:00

Užijte si zábavný víkend na našem statku s Vaším mazlíčkem.

Naučíte se, jak správně svého čtyřnohého kamaráda cvičit na základě pozitivního posilování. Probereme jak psa něco naučit, jak je důležité mít správnou odměnu, jak pracovat s prostředím. Dozvíte se více o psích hlavolamech - Hersenwerk a jak si je sami vyrobit.

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s telátkem a slepicemi). Trenérky Terka a Lenka, se Vám budou věnovat v několika blocích v male skupince s max. 4 cvičícími. 
Víkend je vhodný pro začátečníky s pejsky všech velikostí, plemene i stáří. Uvítáme pejsky adoptované z útulků, ale i ty co máte od štěňátka.

Spaní je plánované ve vlastních stanech . Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce či penzionu. Lednička a mrazák k dispozici.

Hlavní trenérka Terezka se s borderákem Bartem se aktivně věnuje dogdancingu, mezi jejich největší úspěchy patří 3. místo na MR border kolií 2019 v divizi HTM a 1. místo na Open Slovak - Australian Championship 2019 v kategorii HTM2. 

Trenérka Lenka Frková je poradce pro Hersenwerk a spoluzakladatelka útulku Voříškov a již 10 let se věnuje pejskům v nouzi. V dočasné péči měla několik desítek různých psů. S řadou problémů od bázlivosti až po agresi na lidi.  Jako poradce pro hlavolamy - Hersenwerk Vám nabídne individuální lekce. Vysvětlí proč dopřát pejskům hlavolamy, ale také se naučíte hlavolamy vyrábět, bezpečně a z dostupných materiálů. 

Příjezd v pátek v 16h a odjezd v neděli v cca 17h.
V plánu máme dostatek cvičení, ale i výlet na přehradu Orlík, ohýnek a grilování. Náplň cviků jsme připraveni mírně přizpůsobit dle potřeb účastníků. 
Cena za osobu a 1 psa činí 2 950 Kč. Záloha 2 000,-. 
Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a výcvik. 
Kapacita: 8 cvičících týmů (pes+člověk).

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com
Jméno:
E-mail + telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Věk psa:

Více info na www.stateksambala.cz nebo statek.sambala@gmail.com 
Těšíme se na Vás.