Víkend s Tellington TTouch a Hersenwerkem

Místo konání: Králova Lhota kousek od Orlické přehrady
Kontakt: +420 728 366 866
Odkaz: www.stateksambala.cz
Termín: 09.07.2021 - 11.07.2021

Čas: 16:00

Přijďte si se svými chlupatými miláčky s námi zacvičit, relaxovat a prohloubit vztah na statek Šambala v jihočeském kraji kousek od Orlické přehrady.

Připravili jsme pro Vás báječný víkend plný Tellington Ttouch metody a hlavolamů Hersenwerk. Naučíte se vybrané doteky, poznáte psí bandáž a budete se orientovat v práci na psím hřišti. Náplň bude individuální, podle složení a potřeb týmů.

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s telátkem a slepicemi).
Víkend je vhodný pro pejsky všech velikostí, plemene i stáří. Uvítáme pejsky adoptované z útulků, ale i ty co máte od štěňátka. Spaní je plánované ve vlastních stanech. Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Lednička a mrazák k dispozici.

Hlavní trenérka Marta Mannelová, absolvovala tříletý vzdělávací program, díky kterému se stala trenérkou Tellington Ttouch metody. Marta je doposud jediná trenérka pro Českou i Slovenskou republiku. Druhá trenérka Lenka Frková je poradce pro Hersenwerk a spoluzakladatelka útulku Voříškov 

Příjezd v pátek v 16h a odjezd v neděli v cca 17h.

V plánu máme dostatek cvičení i relaxace, ohýnek a grilování.
Náplň cviků jsme připraveni mírně přizpůsobit dle potřeb účastníků.
Cena za osobu a 1 psa činí 4.200,- Kč. Záloha 2.000,- Kč. Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a výcvik. Kapacita: 8 cvičících týmů (pes+člověk).

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com
Jméno:
E-mail + telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Věk psa:

Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy.
Více info na www.stateksambala.cz nebo statek.sambala@gmail.com