Na Sárinku po smrti paničky nezbylo nikde místo. Nenašlo by se třeba u vás?

Publikováno: 13.5.2021
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Anna Pilařová

" Ahoj, moji budoucí páníčkové! Jmenuji se Sárinka a právě jsem ke svým narozeninám dostala tyhle krásné fotky, jako dárek pro nový start do života a tak se vám představuji v celé své kráse.

Umřela mi panička, přišla jsem o domov, kde jsem měla dvě jorkšírské parťačky, ale ty si vzali příbuzní a já se jim už jaksi nehodila do party. Jsem středně velká voříšková princezna, nyní na dietě, neboť jsem přijela jako váleček, ale už mám pas a pomalu mi začíná být volná kůže. Vážím teď 16 kilo, začínám si užívat aktivní a veselý život a jen stěží najdete psího anděla s větším srdcem, než mám já.

Jsem nejhodnější psí holčička pod sluncem, miluju lidi, válení v polštářích, ale ze všeho nejvíc miluju menší pejsky. Prosím, mějte doma pro mě nějakého psího kámoše nebo kamarádku, to je totiž pro mě největší radost. Jsem poslušná, velmi mazlivá, čistotná a skvělá holka, miluju jízdu autem a taky jídlo! Hledám milující laskavé lidičky, psí ségru nebo bráchu a hlavně nejkrásnější domov, kde budu šťastná a spokojená, vaše Sárinka."

Sárinka je čerstvě 8 letá fenečka, zůstala opuštěná po smrti majitelky, její dvě celoživotní kamarádky joršírky si nechali příbuzní, Sárinka putovala k nám. První dny byla smutná a zrazená, ale velmi rychle si zvykla na vše nové, lepší. Objevila kouzlo hraček a zvlášť za balonky nadšeně běhá a hned je přinese. Za pamlsek ho i pustí, ale dumá, jak si ponechat obojí :-)

Je to obrovský mazel, čistá duše, moc hodná holka, velmi chytrá, šikovná a teď už i veselá a aktivní. Miluje dlouhé procházky, čmuchání, ale především seznamování s pejsky. Zvlášť ráda má menší pejsky, nerozlišuje fenky a psy, miluje všechny. Zamilovala se do sousedovic fenky boloňáčka a je schopná prosedět půl hodiny pod jejím balkonem, kňourat a doufat, že se objeví. Určitě doma potřebuje psí kámoše, bude tak nespokojenější. Jakmile nepatrně zašustíte jídlem, ucítíte Sáry laserový pohled v zádech, za pamlsek se rychle cokoli naučí.

Doma si lebedí v peřinách, své lidi miluje, především ženy, potřebuje společnost člověka, občas si zakňouráním snaží něco vynutit. Upozorní vás spolehlivě na hluk venku nebo za dveřmi, je 100% čistotná a nehodí se ke kočkám. Manipulace s ní je zcela bezproblémová, i na veterině, miluje cesty autem a ráda do jakéhokoli nastoupí, na vodítku chodí hezky. Od smrti majitelky si začala okusouvat přední i zadní tlapku. Přední už má zcela zhojenou, zadní ještě mažeme, popř má "ponožku".

Bez člověka zatím nedokáže být v klidu doma sama, ale je tak přizpůsobivá, že si jí můžete vzít všude s sebou. Sárinka je naprosto dokonalá psí holčička, zamilujete si ji okamžitě. Hledáme pro ni milující zodpovědné majitele, psí kamarády, hodně lásky a pozornosti milých páníčků a ideálně bydlení v domku se zahrádkou, zvladne i byt, pokud ale nebude zůstávat sama. Sárinka je odčervená, odblešená, kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Praze. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705

Kam dál: 

Arny – obřík s jemnou duší

Místo odchodu na věčné časy čeká teď Monty na svou druhou šanci

Buzz - jemná duše v hoře svalů

Vlkodaví princezna Jawa hledá rodinku na druhý pokus - už napořád!

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...