Speciální hry na přivolání psa - teorie + praxe

Místo konání: U Kempinku, 147 00 Praha
Kontakt: jaroslava.ochotna@centrum.cz
Odkaz: www.psychologpsu.cz
Termín: 16.05.2021 - 16.05.2021

Čas: 9:30
Těšte se na speciální zábavné hry se psem, které Vám pomohou řešit různé problémové chování od nadměrné reaktivity, strachu či agresivity po spolehlivé přivolání, posilovat vztah a tím i dobrovolnou a motivační poslušnost vašeho psa.
Výcvik je určen pro všechny zájemce, pro psy všech plemen s i bez průkazu původu.
Cena za teorii a praxi pro jednoho psa a jeho majitele: 1000,-Kč, cena za dva bloky 1800 Kč.
Přihlášky zde: https://akce.psychologpsu.cz/specialni-hry-na-privolani.../
V případě nejasností pošlete dotaz emailem na office@kynolog.cz.
Místo konání: U Kempinku, 147 00 Praha 4, místo setkání parkovací plocha vlevo za "Topsports Center rental Branik" - uložte si moje tel. číslo při nejasnostech ohledně místa setkání
Ing. Pavel Bradáč
tel. +420 721 647 970
www.PsychologPsu.cz
e-mail: pavel@bradac.cz
 
Ing. Pavel Bradáč o sobě:
Výcviku a výchově psů se věnuji od roku 1993 a profesionálně od roku 2009. Pomáhat s problémovým chováním psům a jejich majitelům beru jako své poslání. Hlavními postupy je učení správné komunikace a budování vzájemného vztahu majitele a psa založeného na důvěře a vzájemném respektu. Neustále hledám a rozšiřuji možnosti pozitivních metod výcviku a výchovy pomocí her a radostných prožitků. Snažím se také pozitivní metody výcviku a výchovy psů učit trenéry a majitele psů, a také vysvětlovat a šířit. Aby byly dostupné v celé ČR a i na Slovensku, zakládám s franchizovými partnery od ledna 2016 první Dobré psí školy (www.DobraPsiSkola.cz, pro zájemce o psí školu je web www.superdog.cz), které budou používat výhradně pozitivní metody. Používání bolest působících pomůcek považuji za špatné a ukazující pouze na neschopnost zvládnout chování psa pozitivními metodami.
Stál jsem u základů některých psích sportů v ČR, jako je treibball, discovering nebo heroparkur. Tyto sporty jsou vždy voleny a trénovány v souladu s filozofií vzájemné harmonické spolupráce člověka a psa.
I přes to že se věnuji zejména základům vztahu člověka a psa a problémovému chování, mají psi, kterým jsem dal základy vztahu, motivace a výchovy mnoho sportovních a soutěžních úspěchů v ČR a zahraničí, obvykle ale už pod jinými organizacemi, například vícemistr světa ve vodní záchranařině.
Témata mnou pořádaných přednášek, seminářů a vícedenních pobytů:
Jak přemýšlí a vnímá pes, Agrese a agresivní chování u psů a mezi psy, Separační úzkost u psa, Bázlivost + jak přežít Silvestra, Jak se pes učí, Tři pilíře vztahu člověka a psa, ZOO Praha pro reaktivní psy, Psí škola HROU, ZENový výcvik psa (aneb dva cviky stačí), Odpoledne pro reaktivní psy, Komunikace psů aneb Rozumím svému psovi?, Vrčení u misky, žárlení, zdrojové chován , Jak si správně hrát (psí škola hrou), Den pro psí výtržníky - pozitivní řešení problémového chování, Pozitivní posilování pro začátečníky, Speciální hry pro modifikaci psího chování, Vztah se psem krok za krokem, Nežádoucí štěkání pozitivně, Strach, stres a bázlivost u psa;
Problémové chování psů - intenzivní víkend, Výcvik záchranářských psů na moři, Chorvatsko, i pro začátečníky, příprava na zk. IRO, Radost zůstat sám aneb Řešíme separační úzkost, Vztah a poslušnost - speciální letní psí tábor +pozitivně, Vztah a poslušnost - pozitivně pro začátečníky i pokročilé, Psí hry pro vztah, chování a poslušnost, Pestrý výcvikový víkend pro psy, Velikonoční supersocializační psí speciál, Pohodové plavání (vodní záchranařina) "příměstský" týden, Vztah se psem a poslušnost pomocí her, Pestrý výcvikový víkend pro psy II, Dobrá výchova štěněte, Vztah se psem a poslušnost, Chorvatsko se psem - Pohodové plavání (Vodní záchranařina), Víkend pro psí výtržníky - intenzivní seminář, Pes bez vodítka - speciální víkend, Dobrá psí akademie - týdenní intenzivní kurz, Supersocializační a výcvikový výlet do KovoZoo UH.
 
94% úspěšnost vyřešení
Podle dlouhodobé statistiky se podaří vyřešit skoro všechny případy problémového chování.
87% vyřešeno po první konzultaci
První konzultace vždy obsahuje vše potřebné pro úspěšné vyřešení problému, jak analýzu problému, tak i návrh řešení.
100% pozitivně
Používám výhradně pozitivní metody řešení, postavené na vědeckých a ověřených základech. Každý psí problém jde vyřešit bez zákazů, nátlaku či trestů.
96% online konzultací
Díky karanténě se ukázalo, že takřka každé problémové chování jde vyřešit online.
650+ kurzů
Od roku 2001 jsem organizoval a vedl více než 650 nejrůznějších vícedenních akcí pro majitele a psy, z toho nejméně 50 v zahraničí (Chorvatsko, Rakousko, Polsko...).
1100+ přednášek o psech
Od roku 2001 jsem měl jak v rámci akcí tak i samostatně více než 1100 přednášek o nejrůznějších psích tématech.
45+ vychovaných trenérů
Postupně jsem vychoval přes 45 trenérů, ze kterých má většina své psí školy a 18 z nich je zapojeno v www.DobraPsiSkola.cz.
 3 s láskou a laskavostí ke psům i lidem