Rony zůstal před časem u opuštěného domu uvázaný na řetězu úplně sám. Dnes hledá rodinu, která ho už nikdy neopustí.

Publikováno: 10.2.2021
Autor: Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Foto: Archiv Pes nejvěrnější přítel, z.s.

Na řetězu zapomenutého u opuštěného domu v Brně našla pracovnice realitní kanceláře německého ovčáka Ronyho (asi 6let). Ujal se ho spolek Pes nejvěrnější přítel, který se mu teď pokouší najít nový domov. Zatím ale marně. Rony přitom v kotci není šťastný, smutní tam a hubne.

Rony zřejmě nikdy nezažil žádnou lásku a péči, přesto na lidi nezanevřel. Má je rád, je kontaktní a chce být v jejich společnosti. „Pobyt v kotci, ze kterého se dostane ven jen třikrát za den, nesnáší a nesvědčí mu to v něm. Ničí ho, ničí dveře, chce být prostě s námi,“ řekla Barbora Benešová ze spolku Anidef, kde Rony už od loňského října pobývá.

Blesk tlapky - www.facebook.com/blesktlapky

RONY je krásný kříženec německého ovčáka, který hledá domov, kde by byl pro své pánečky miláčkem. Byl zvyklý na bydlení v domku se zahrádkou s přístupem dovnitř, je čistotný. Zahrada musí být dobře zabezpečena proti útěku, protože má občas chuť vyrazit na výlet. Snášenlivost s konkrétním pejskem je nutno vyzkoušet, s většími fenami nemívá problém, ve smečce na volno vrtí ocáskem. Krásně chodí na vodítku, ale dělá machra jako by chtěl všechny zakousnout. Procházky miluje. Jinak je to bezproblémový pejsek, který snese veškerou manipulaci a to i když si hraje s hračkami.

Za plotem budí respekt a umí dobře hlídat. Vzhledem k jeho přátelské povaze mu hledáme domov, kde nebude brán jako živý alarm, ale jako právoplatný člen domácnosti. Lidi miluje, chce být v jejich společnosti. Do adopce může jít i k větším dětem. Rony je nádherný pes a opravdový miláček. V poslední době mu evidentně chyběl pohyb a z tohoto důvodu má nadváhu a musí se dostat do fyzické kondice.

Nachází se: AniDef, Žim u Teplic
Kontakt: 736 769 601
Do adopce odejde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.

Rony má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Tarince se po devíti letech obrátil svět. Najde ještě novou rodinu?

Pozná Leila jak vypadá opravdový domov?

Kordulka, překrásná "autistická" fenečka vyhlíží milující rodinu

Pupík z množírny vyhlíží tu nejtrpělivější rodinu

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...