Rezatá kráska Rose čeká na aktivní a milující rodinu

Publikováno: 1.2.2021
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Rose a jsem fakt strašná smolařka. Byl mi právě 1 rok a moje panička se mě vzdala. Bydlely jsme v bytě a já byla naprosto úžasná a pohodová holka. Bývala jsem ale celé dny doma zavřená a nebyl na mě čas.

Když jsem přijela k tetě, otevřel se mi svět a všechny jeho krásy a možnosti a tak jsem teď taková rozdováděná a roztěkaná. Všechno chci poznat a očichat, do všeho se vrhám po hlavě, užívám si život a poznávám nové lidi a situace, ale s některými mi stále chybí správná socializace a na tom musíme spolu zapracovat.

Jsem aktivní, veselá a mazlivá holka, miluju svoje lidi a se psy nemám větší problémy. Ráda bych bydlela u zodpovědných majitelů s přirozenou autoritou, kteří mi dají lásku i řád. Ráda bych měla také kámoše na dovádění a užívala si nový život třeba v domě se zahradou, kde budu mít spoustu vyžití. Vaše Rose."

Rose, Róza, Rosinka, Růženka, Rosie, jakmile uslyší své jméno, ihned vás přiběhne láskyplně olízat, poskákat a pomuchlovat. Je to roční kříženka staforda, překrásná a krásně stavěná 28kg slečna, která měla velkou smůlu ve svém dosavadním životě. Majitelka na ní neměla čas a tak žila převážně zavřená v bytě, kde byla hodná a poslušně čekala, až se dostane ven. Přijela jako velká voda, nadšeně hltala možnost vyběhat se a vydovádět se venku, konečně dostala možnost užívat si odrostlá štěněcí léta.

Rosie je velmi přátelská a miluje své lidi, je to velmi aktivní slečna, s elánem na rozdávání a milou, přátelskou povahou, je mazlivá a hodná, ovšem potřebuje pracovat na socializaci v novém prostředí, která jí samozřejmě chyběla. Doma je z ní gaučák, jakmile si zvykne na váš režim, vydrží i sama doma. Se psy nemá obvykle problém, uvítala by psího, podobně velkého kámoše, se kterým by se vydováděla a vybila energii. Tím, že ve městě nebyla dobře socializovaná, v některých situacích se chová velmi divoce a dere se poznávat, co ji zajímá, na některé lidi z neznalosti štěká, ve tmě obzvlášt ze strachu na lidi s kapucou apod.

Chybí jí jistota a zázemí, lidi, na které se může spolehnout, kteří ji správně nasměrují a budou pro ni oporou a autoritou. Potřebuje vyrovnané, milující majitele, kteří se budou věnovat její výchově a socializaci, momentálně je to občas rozdováděná a nevylítaná holka, co potřebuje usměrnit a najít jistotu a stabilní zázemí.

Preferujeme bydlení v domě se zahradou, majitele, kteří se jí budou hodně věnovat a nezaleknou se prvního nezdaru. Rose je skvělá a úžasná, jen potřebuje někde zakotvit nastálo, kde najde své štěstí a opravdový trvalý domov. Rose je odblešená, odčervená, kastrovaná, čipovaná a očkovaná. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě se Zuzkou. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz nebo tel : 602 259 705

Kam dál: 

V roce a půl má za sebou týrání a roční pobyt v útulku. Kazan nyní čeká na druhý, lepší start do života.

Akční hrdinka Elis hledá parťáka pro živo

Rony hledá svého nejlepšího lidského přítele

Rexík je psí poklad a jediným jeho přáním je nová rodina

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...