Akční hrdinka Elis hledá parťáka pro život

Publikováno: 6.1.2021
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Mirka Burgelová

"Ahoj všichni veselí, hraví a hlavně zodpovědní lidičkové, hlásí se vám Elis, tedy já a hledám mezi vámi skvělou a aktivní rodinku. Jsem ještě mládě, bylo mi 9 měsíců a vážím teď asi kolem 20 kilo. Jsem dlouhonohá slečna úžasná, veselá kopa a rarach v jednom.

Bude ze mě větší holka plná elánu, tak dobře zvažte, zda na mě máte všechny kapacity. Jsem nevyblázněný štěně, který miluje život, hračky, zlobení a lumpárny, všechno ráda zkoumám a nerada jsem sama doma, nesnáším odloučení od páníčků.

Hledám akční a neunavitelnou rodinku, která mě bude milovat a také ze mě dovychová poslušnou velkou holku, vaše Elis"

Elis je štěně většího křížence, čí krev v ní koluje, si můžete sami odhadovat, na fotkách je ostříhaná z haldy dredů, zarostlá vypadá jako kříženka briarda, i když to teď není vůbec vidět, nutno si ji představit, jako chlupatou větší holku.

Je to klasický příklad nezodpovědného pořízení štěněte a proto pro ni hledáme zodpovědné majitele s jistotu trvalého domova a stabilním zázemím. Když přijela, nedala se vypnout a proto ji musí nový páníček hezky vše naučit, aby z ní byla poslušná a pohodová holka. Má skvělou povahu, je stále veselá a hravá, je to velký mazel a závisláček na svém člověku, miluje lidi a s ostatními pejsky nemá problém, užívá si dovádění na zahradě, dlouhé procházky a výlety.

Naučila se pár povelů a za pamlsky se jistě ráda bude učit dál. Miluje spaní v posteli, zvládá ale i své místo v pelíšku. Elis je akční, plná temperamentu a elánu, je hodná přátelská, neunavitelná a sportovně založená. Pozitivním přístupem si ji okamžitě získáte a bude z ní věrný a oddaný pes.

Hledáme pro ni bydlení v domečku se zahrádkou, s aktivní rodinou, kde nebude doma moc dlouho sama. Sama doma se nudí a smutní a jako každé štěně vždy něco vyvede. Rozhodně by ji vyhovoval psí kámoš nebo kámoška na nikdy nekončící dovádění, hodila by se i psí sporty.

Elis je odblešená, odčervená, čipovaná a komplet očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nutná předchozí návštěva a bezvýhradná kastrace do 1 roku věku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči v Praze. Info o vás pište na mail: dipu@seznam,cz nebo tel: 602 259 705

Elis má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Psi k adopci

Kočky k adopci

Dvakrát opuštěný Jerry vyhlíží svou novou rodinu

Rexík je psí poklad a jediným jeho přáním je nová rodina

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...