Úžasný parťák Monty a jeho věrný přítel tenisák čekají na novou rodinu

Publikováno: 14.12.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Veronika Kubů

"Mé jméno je Monty a jsem zde, jako mnoho dalších opuštěných pejsků, s mnoha podobnými příběhy. Můj příběh je bohužel často převyprávěný a mnohokrát omílaný, bohužel i do mojí rodiny přišly děti a já musel z kola ven.

Je mi 7,5 roku a jsem moc milý, malý, hodný "raslík". Miloval jsem svou rodinu a ona mne, ale narodily se děti a já je prostě nemusím. Párkrát jsem zavrčel, ohnal se a oheň byl na střeše, sbalil jsem si očkovák, tenisák a šel o dům dál.

První dny jsem se rozkoukával a poplakal jsem si. Teď už vím, že mě čeká nový, lepší život a také, že mi teta najde moc fajn rodinku a vše bude zapomenuto navěky. Jsem moc hodný a mazlivý kluk, mám rád procházky, jsem vychovaný, čistotný a poslušný. S fenečkami jsem kámoš, kluky si vybírám, doma jsem bydlel s kočičkou, se kterou jsem spával v posteli. Hledám domov pro sebe a můj tenisák, protože ten musím mít rozhodně stále s sebou, váš Monty."

Monty je jack russell teriér. Je to velký mazel a dal by cokoliv za hlazení, drbání a válení se na gauči. Je 100% čistotný, doma nic neničí, jen rád cupuje svoje tenisáky, bez kterých nedá ani ránu. Na vodítku chodí krásně, ale potřebuje i běhání po zahradě za míčkem, je to aktivní milý kluk, citlivý, moc hodný, poslušný a vychovaný. S fenami vyjde bez problémů, se psy jak kdy, po větších ale ze strachu vyjíždí. Doma bydlel s kamarádkou kočičkou.

Ovládá povely: sedni, k noze a na místo, pokud ale vidí jiného psa, tak se mu poslouchat nechce. Doma sám pláče, potřebuje čas si zvyknout, bude moc rád za psí kamarádku a společnost páníčků, které miluje. Ideálně bydlení v domečku se zahrádkou, může bydlet i v bytě, kde nebude dlouho sám s tolerantními sousedy.

Cestování v autě zvládá bez problémů. Nemá rád, když je zvedán za břicho, může se ohnat, ale nestiskne. Časem si jistě i v tomto najde důvěru, jinak zvládá manipulaci bez problémů. Preferuje paničky - ženy, mužů se zpočátku bojí, ale zvykne si, děti opravdu netoleruje, znervózní a cení zuby.

Monty je úžasný chytrý, bystrý a šikovný miláček, hledá stabilní domov u zodpovědných páníčků, lásku, životní jistotu a především zásobu tenisáků. Je odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, zdravý pes. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči se Simonou, kontakt předám. Pište informace o vás na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 

Monty má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Psi k adopci

Kočky k adopci

Dvakrát opuštěný Jerry vyhlíží svou novou rodinu

Rexík je psí poklad a jediným jeho přáním je nová rodina

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...