Rexík je psí poklad a jediným jeho přáním je nová rodina

Publikováno: 20.10.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Mirka Burgelová

"Jsou chvíle, kdy zůstává rozum stát a i slzu zatlačíte. Jako tety, když uviděly naši smečku, kterou v počtu téměř 40 psů, přebíraly od našich původních majitelů...

Jmenuji se Rexík a jsou mi asi 2 roky. Naše smečka vznikla nekontrolovaným množením, žili jsme ve špíně a bez zájmu svých lidí, čas ubíhal a my nic jiného nepoznali. Jsem menší kříženec retrívra, středně velký kluk, nejhodnější andílek, který vše krásné na světě teprve poznává. První dny se mě držel strach, ale teď už vím, že už nechci nikdy žít bez svého milovaného člověka, chci mu být stále nablízku a věrně po jeho boku strávit celý život.

Jsem veliký mazel s čistou duší, velkým srdíčkem a toužím po lidské náruči, která tiskne, chrání a hřeje. Těsný kontakt se svým páníčkem je to nejcennější, co si přeji cítit každou možnou chvíli. Váš Rexík."

Rexík pochází z odebrané smečky namnožených pejsků. Přijeli od původní majitelky, ve velmi zanedbaném stavu, nikdy nezažili klasický pohodový psí život, procházky, péči nebo třeba mazlení. O to více si teď užívá lásku lidí a domácí zázemí. Rexík je absolutně nekonfliktní, submisivni a klidný pes. Je to miláček, kterého si zamilujete okamžitě a i on vás. Miluje lidi, hodné děti, s ostatními pejsky nemá žádný problém, naopak, by doma kámoše uvítal, kočku venku prožene, ale nekousne. Je čistotný a velmi mazlivý, chodí hezky na vodítku, užívá si procházky a nová poznání, je to přátelský kluk, vděčný za každé pohlazení a pozornost, která ho nesmírně těší a baví.

Ideální pro něj bude bydlení v domě se zahradou, se psími kamarády, lépe fenečky, bez malých divokých dětí, je to miláček a chceme pro něj psí ráj v lidské smečce na celý život. Cesty autem mu zatím nedělají dobře, doma je to gaučák a tulivé zlatíčko, venku se leká hlasitých zvuků, je potřeba ho venčit bezpečně na vodítku. Při křiku, kterého se bojí, se počůrá, potřebuje klidné, harmonické zázemí. Hledáme pro něj laskavou a milující rodinu, zodpovědné majitele s velkým srdcem a spoustou času na mazlení. Sám doma zatím nezvládá být, nehodí se do bytu, ke by měl zůstavat sám.

Rexík je odblešený, kastrovaný, odčervený, čipovaný, očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči s Christinou, Praha. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705

Rexík má svou kartu i zde na PesWebu 

Kam dál: 

Sbírka na operaci srdce Danečka

Pozná Leila jak vypadá opravdový domov?

Kordulka, překrásná "autistická" fenečka vyhlíží milující rodinu

Woodymu se stal útulek na dlouhých 10let domovem, najde ještě svou novou opravdovou rodinu??

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...