Tarince se po devíti letech obrátil svět. Najde ještě novou rodinu?

Publikováno: 15.9.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Nikdy by mě nenapadlo, že přijde den, kdy se mi zhroutí celý svět. Měla jsem rodinu, svou paničku jsem od štěněte milovala. Je to skoro 9 let, co si mě donesla domů a před pár dny mě bez okolků poslala pryč. Jmenuji se Tara a jsem hodně zklamaná. Bude mi 9 let a jsem zase na začátku, teď se na mě fronty nebudou stát, jako když jsem byla malé štěně. Poslední dny doma jsem bydlela v koupelně, protože jsem žárlila na svou psí kámošku, panička už se bála nás mít obě a Černý Petr patří mně.

Jsem kříženka jezevčíka a mám svojí jezevčí hlavu. Kdo nás zná, tak dobře ví, že jezevci jsou paličáci, jenže já jsem taky milující holčička, která se ráda mazlí a má moc ráda svou paničku. Teď jsem u tety a nevím, co bude, kam půjdu, kdo si mě tu vybere. S tetou už se chodím mazlit, jsem zlatíčko, jenom si potřebuju zvyknout a když mi dáte trochu času, budu psí holka, co svoje lidi bezmezně miluje. Vaše Tara."

Tarinka je malá, kříženka jezevčíka, váží 10 kilo. Od štěněte bydlela u majitelky, která se jí nyní vzdala, protože začala žárlit na druhou fenku a nakonec jí i napadla. K lidem byla vždy hodná a přátelská, nikdy na nikoho nevyjela, ani se psy dříve neměla problém. Venku si pejsků nevšímá, doma ovšem žárlí, bude jí nejlépe jako jedináčkovi. Když přijela, byla nedůvěřivá a mírně rozhozená, po pár dnech však je z ní moc milá holčička, chodí se mazlit a je veselá a zlatá.

Tarinka je doma úplné zlatíčko, respektuje pelíšek a neštěká, je 100% čistotná a doma vydrží sama. Má ráda procházky, zvládá krásně cesty autem, na louce dovádí a běhá jako štěně, velmi radostně. Hledáme pro ni nový domov, starší či mladší majitele, kteří ji dají trochu čas zvyknout si na nové lidi i prostředí a kde bude milovaným jedináčkem.

Fenečka je v únoru po operaci páteře, pro výhřez ploténky, momentálně na RTG páteře bez nálezu, nepatrně "tančí" zadníma nohama, především při běhání, ale nijak jí to nevadí, s hygienou nemá žádný problém. Bude ráda za páníčky v domečku se zahrádkou, ale klidně může bydlet i v bytě, jen bez schodů (nechá se přenést).

Tara je odčervená, čipovaná, kastrovaná, s odstraněním zubního kamene a normálními krevními testy, očkovaná bude. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s dočaskářkou. info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz , nebo tel : 602 259 705

Tara má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Sbírka na operaci srdce Danečka

Pozná Leila jak vypadá opravdový domov?

Kordulka, překrásná "autistická" fenečka vyhlíží milující rodinu

Woodymu se stal útulek na dlouhých 10let domovem, najde ještě svou novou opravdovou rodinu??

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...