Den otevřených dveří v útulku Dogpoint

Místo konání: Lhotky 60, 28163 Malotice
Kontakt: 607 018 218, info@dog-point.cz
Termín: 05.09.2020 - 05.09.2020

Čas: 11.00 - 15.00

5. výročí otevření útulku a den otevřených dveří je tu!
A je to tu! Útulek má za sebou prvních 5 let fungování v krásném lese Lhoteckých lesů. Pojďte to s námi oslavit a užít si bohatý program s dětmi i pejsky.

PROGRAM
Program je bohatý, během celé akce si můžete užít program jak přímo v areálu útulku, tak i v okolním lese, kde jsou přirpaveny aktivity nejen pro děti, ale i pro vaše pejsky. Výtěžek z celého dne půjde na pejsky v útulku ❤️

👉TOMBOLA
Naše nejoblíbenější část, plná napětí a výher!
Vyhlášení bohaté tomboly bude ve 13:00

👉ZÁBAVNÁ STEZKA (NEJEN) PRO DĚTI
Trasa v přilehlém lese, plná hádanek a zábavy.

👉GRAVÍROVÁNÍ NA PSÍ ZNÁMKY
Na počkání si můžete nechat vygravírovat na psí známku cokoli, co budete chtít. Jméno, kontakt, adresu, jak jen bude libo. Tyto perfektní psí známky pro vás připravili We love dogs.

👉 FOTOBUDKA
Odneste si na památku do alba báječné fotky z této akce
Fotobudka bude k dispozici od 10:30 do 14:30.

👉NOSEWORK STANOVIŠTĚ
Dokáže se pes vyhledat a označit specifický pachový vzorek? Třeba kůrovce, který devastuje naše lesy? Jasně! A jak se to dělá?
Více o pachových pracích se dozvíte na připraveném stanovišti. O speciální psí disciplíně zvané nosework si můžete nejen poslechnout, ale rovnou si ji s vaším pejskem i vyzkoušet! To vše pod vedením úžasné Nicole Vošvrdové ze Sniff out.


👉PŘEDNÁŠKOVÉ BLOKY
Ve zkratce se můžete dozvědět (a případně se dozeptat) na cokoli z dalších lidsko-psích aktivit. Máme pro vás připravené dvě témata:

🐕Canicross (aneb běh se psem)
Tuto disciplínu vám představí Alča Zbožínková z Nučická smečka, z. s.

🐕Sportovní kynologie (poslušnost, obrany, stopy)
“Sportovka” jak ji asi neznáte v podání Jardy Marka , bývalého psovoda armády ČR s úspěchy na mistrovství světa rotvajlerů v roce 2019, kde se s českým týmem umístili na 1. místě.


👉CHARITATIVNÍ STÁNEK DOGPOINT
Máme pro vás přirpaveno spoustu krásných věcí, které potěší a zároveň z výtěžku z prodeje můžeme zafinancovat veterinární výdaje a chod útulku. Najdete zde některé z věcí z našeho charitativního e-shopu.


👉OBČERSTVENÍ
Nejluxusnější občerstvení pro vás zajistí La Porchetta di Simone foodtruck
La Porchetta di Simone foodtruck

Celou akci nafotí, jak už je tradicí, nejlepší Irena Vanisova Photographer


Důležité informace:
Vstup do areálu útulku se psy je zakázán. To ale neznamená, že musíte nechat vaše čtyřnohé kamarády doma – máme pro ně připravené procházky v lese s aktivitami.
Parkování je možné přímo u útulku.