Pozná Leila jak vypadá opravdový domov?

Publikováno: 29.7.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Broňa Hrubešová

"Dosud jsem znala jen pobíhání po vsi, od zahrady k zahradě, kde mi občas někdo něco hodil k jídlu, nikam jsem nepatřila a nikdo mě nechtěl. Občas mě uvázali, aby byl po vsi klid, jindy mě doslova vykopli z hospody. Zkrátka nic jsem neznala a nic mě nikdo nenaučil, až teď poznávám, jak správný pejsek žije, co se má a co zas ne.

Jmenuji se Leila a jsou mi 2 roky, miluju lidi, které lépe poznám a získám si k nim důvěru. Jsem velmi akční a pohybově nadaná, mám v sobě spoustu energie a elánu, kdo si dá se mnou práci, bude mít doma príma agilliťačku a psí sportovkyni. Jsem mazel a doma ovládám i gauč na lenošení, s malými pejsky vyjdu bez problémů, větší a cizí po seznámení a štěkotu z neznáma, také zvládnu. Učím se městskému ruchu a poznávám nové situace, jsem šikovná a hravá, jen občas koukám, kam bych zdrhla. Vodítko ovládám, jen si s tetou stále ujasňujeme, kdo koho z nás venčí, jsem čistotná a doma sama vydržím se psím kamarádem, sama jen težko.

Hledám aktivní sportovní páníčky, kteří mě budou milovat a popilují se mnou výchovu i socializaci, kterou jsem neměla možnost se nikde naučit. Budu vaše věrná psí kamarádka, budu vás následovat na každém kroku, jakmile se blíže poznáme, vaše Leila."

Leila je krásná malá kříženka na vyšších nožkách, váží 7 kilo a celá život dosud trávila jako vesnický pes, co nikam moc nepatřil. Nic neznala a neuměla, ale postupně vše dohání a učí se, co zameškala. Je to velmi hodná a mazlivá holka, zpočátku k cizím nedůvěřivá, ale rychle si k ní najdete cestu a pak vás bezmezně miluje.

Je to taková akční všudybylka, rarášek, co má za ušima kdejakou lumpárnu, především, jak vzít dráhu, ale i to se velmi lepší, jak si více zvyká a socializuje se. Doma je zlatá, je to miláček, sama vydrží jen s dalšími psími kamarády (raději menšími). Venku na vodítku tahá a na volno zatím nesmí v žádném případě, má toulavé sklony a zvládne zdolat i pěkně vysoký plot, na veterině hysterická, náhubek.

Hledáme pro ni aktivní a zodpovědné majitele, kteří ji především dokážou dovychovat a zajistit její bezpečnost. U nás je v bytě a zvládá bez problémů. Hodí se do milující rodiny, kde s ní budou pracovat, kde bude mít hodně aktivity a budou ji milovat i přes počáteční nezdary.

Leila je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s Ivetou. V případě vážného zájmu volejte na telefonní číslo 602 259 705, info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz 

Leila má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Pupík z množírny vyhlíží tu nejtrpělivější rodinu

Maxík se pilně připravuje na nový domov a z utrápeného psíka se stává úžasným společníkem. Nečeká právě na vás?

Ťapinka si vybojovala šanci na život. Místo smrti čeká na novou rodinu.

Woodymu se stal útulek na dlouhých 10let domovem, najde ještě svou novou opravdovou rodinu??

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...