Evropská výstava psů všech plemen

Místo konání: Brno
Kontakt: info@2014eurodogshow.cz
Termín: 23.10.2014 - 26.10.2014

Evropská výstava psů všech plemen

Vážené dámy, vážení pánové,
rád bych Vás jménem Českomoravské kynologické unie pozval na Evropskou výstavu psů všech plemen, kterou budeme mít tu čest a potěšení pořádat ve dnech 23. – 26. 10. 2014. Město Brno, ve kterém se Euro Dog Show bude konat, je s hodnocením exteriéru psů neodmyslitelně spojeno. Výstavy psů byly v Brně pořádány již na začátku XX. století, každý rok zde probíhají mezi vystavovateli oblíbené mezinárodní výstavy a možná si někdo vzpomene i na Světové výstavy pořádané v letech 1965 a 1990.
ČMKU s předstihem připravuje výstavu tak, aby byla důstojným a příjemným zážitkem nejen pro psy, ale i pro jejich vystavovatele, pro návštěvníky a širokou veřejnost. Výstava proběhne v atraktivních prostorách brněnského výstaviště, kde každoročně pořádáme mezinárodní výstavu psů DUO CACIB s účastí 8 – 9 tisíc přihlášených psů z více než 25 zemí. 
Věřím, že budoucí vystavovatele zaujme nejen výběr rozhodčích z celého světa, ale například i souběžně probíhající výstava národní a s tím spojená možnost zisku titulu Českého šampiona.
Já i moji kolegové Vás v roce 2014 na Euro Dog Show srdečně zveme a těšíme se na Vaši návštěvu na této prestižní a kynologicky významné akci.
Lubomír Široký
předseda ČMKU
PROPOZICE
PŘIHLÁŠKA