Den pro čivavy

Místo konání: Lounky
Kontakt: 728350953
Termín: 04.07.2020 - 04.07.2020

Čas: 10 - 17

Akce pro všechny milovníky čivav a jejich kříženců. Na co se můžete těšit?

Přijeďte se pobavit nebo rovnou soutěžit. Na co se můžete těšit? Proběhne modní přehlídka čivav a volba Miss čivava v 13 - 14h. Volbu bude provázet i soutěž o nejlepší kostým. Přihlášky jsou k dispozici na požádání veselystarobinec@gmail.com nebo je možno se přihlásit přímo na místě. Výši startovného necháme na Vás.

S přední chovatelkou čivav v Čr se můžete poradit o chovu tohoto plemene. Nakousneme téma množírny. Pro páníčky nakousneme téma o zdravém životním stylu. Nebudou chybět ani soutěže o věcné ceny : poslušnost, hledání pamlsků, tanec s čivavou a mnoho dalšího. Občerstvení zajištěno. Oběd si můžete dát v nedalekém bistru u Trumpetky.
Akce se bude konat zde : Karatábořiště Lounky, Lounky 2, 41301 Roudnice nad Labem. Je možnost se ubytovat i na více dní.
Areál je oplocen a je potřeba dodržovat bezpečnost a čistotu. Prosíme o vlastní sáčky na exkrementy i když budou i od nás k dispozici.
Doprava na akci : Vlak/bus - Roudnice nad Labem. Poté autobusové nádraží - nástupiště 3 směr Litoměřice. Bus 684 - zastávka Chodouny/Lounky - na znamení!

Upozornění pro návštěvníky : Očkování proti vzteklině je pro vstup povinné. Vyjímku tvoří senioři a handikepovaní, kde očkování nedoporučuje veterinář.