Noseworkový víkend s Ivetou Soukupovou - Rokycansko

Místo konání: Volduchy u Rokycan
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 12.9.2020 - 13.9.2020

Čas: 9:00

Psí škola Bobík vás zve na víkend plný čuchání, který je určen pro všechny psy bez ohledu na věk a úroveň vycvičenosti. Zúčastnit se mohou pokročilí i úplní začátečníci. Je možné hlásit se na oba dny nebo jednodenní výcvik v sobotu nebo neděli.

KDY: so 12.9.- ne 13.9.2020

KDE: autokemp Veselý Habr a okolí http://www.veselyhabr.cz/

CO VÁS ČEKÁ:
Začátečníci si udělají bližší představu a seznámí se s tím, co nosework přesně je, dozví se jak začít, jak trénovat a jaký postup je nejvhodnější pro jejich psa. Individuální přístup ke každému týmu je samozřejmostí. S pokročilými navážeme na předchozí výcvik, můžeme se zaměřit na přípravu na zkoušky, řešení problémů pokud nějaké mají (např. zvýšení motivace psa, samostatnosti při práci, odstranění vedlejších zájmů při hledání, závislosti na psovodovi...) nebo trénink podle konkrétního požadavku psovoda.

PŘIHLÁŠKY:
Zasílejte písemně e-mailem na adresu iveso@seznam.cz nebo prostřednictvím této události. V přihlášce uveďte jméno a příjmení psovoda, tel.číslo, e-mail, jméno psa, plemeno, věk v době konání víkendu, stupeň výcviku NW - úplný začátečník/mírně pokročilý/pokročilý. A také, zda se hlásíte na celý víkend nebo jeden den a který. Při přihlašování mají přednost zájemci o dvoudenní výcvik.

CENA:
celý víkend - 1300 kč za jednoho cvičícího psa, divák 600 kč (za diváka není považován rodinný doprovod psovoda)
jednodenní výcvik - 750 kč za jednoho cvičícího psa, divák 300 kč
Platbu posílejte až PO potvrzení přihlášky pořadatelem. Nedojde-li platba do 14 dnů od potvrzení přihlášky, místo bude nabídnuto dalším zájemcům. Platbu je nutné zaslat v plné výši předem na účet č.0381352033/0800. Do zprávy pro příjemce napište - NW víkend Veselý habr a datum akce. Poplatek zahrnuje výcvik, bez ubytování a stravy. Při neúčasti nebo odhlášení (kdykoli a z jakéhokoliv důvodu) je platba NEVRATNÁ, ale je možné jí převést na náhradníka, kterého si účastník SÁM zajistí. Platba je vratná pouze při nekonání akce.

UZÁVĚRKA:
Je 31.8. nebo v den naplnění kapacity víkendu, tj. 9 cvičících psů. V případě zájmu proto doporučuji přihlásit se co nejdřív a včas poslat platbu. Bez zaplacení je přihláška neplatná.