Myslet psem cítit člověkem prožitkový workshop v Praze

Místo konání: Praha
Kontakt: 777872921
Termín: 20.06.2020 - 20.06.2020

Zážitkové setkání určené majitelům psů s problémem i bez.

Chcete více porozumět svému pejskovi? Zajímá Vás jaké je to být psem? Neklape Vám to spolu a každodenní soužití je spíše nálož starostí, stresů, úzkosti a beznaděje? Přemýšlíte, jestli na to vůbec máte? Napadá Vás, že je nevděčný a necení si Vaší lásky, jídla a teplého pelechu? Přece se mu nic neděje, tak proč se tak chová? Už ani nepočítáte ty probrečené kapesníky? Už do hlavy vlezla i myšlenka toho psa vrátit nebo někomu darovat? Máte pocit, že jste selhali? Je Vaše kynologické sebevědomí na bodu mrazu?

...Tak pokud jste se alespoň 3 x při čtení tohoto textu našli, je na čase se spolu sejít.


Akce je bez pejsků. Budeme se věnovat svým vlastním prožitkům.

Program:
Sejdeme se od 9:45 do 10 hodin v krásném prostředí jurty v PESOPARKu. Strávíme spolu krásných 8 – 9 hodin s hodinovou pauzou na oběd a odpočinek. Plánované rozloučení tedy proběhne mezi 18 a 19 hodinou. Průběh setkání, pauzy a přesný program bude vytvořen dle toho, jaké požadavky na setkání z Vaší strany přijdou.
Hlavní linka je rozdělena do tří bloků:
NOVÉ BOTY TLAČÍ (rychlý úvod do problematiky životu se psem) ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ (nejčastější problémy ve společném soužití strach, agresivita, separační úzkost aj.)
NA VLASTNÍ KŮŽI (kde zapojíme všechny smysly, které máme. Zahrajeme si společné i samostatné hry).

Cena za celodenní prožitkový workshop v délce 9 hodin zaplatíte 1490,- a je volných pouze 9 míst.

Co s sebou:
Pohodlné oblečení a obuv na přezutí (můžou být i ponožky), skládací židličku, nebo něco jiného na sezení. Můžete sedět i na zemi či nějakém polštářku. Pití, jídlo (svačiny i oběd) a hlavně dobrou náladu. Poznámkový blok a tužka jsou v ceně.

Oběd si můžeme společně objednat, nebo lze dojet do nedaleké restaurace.

Přihlášení na akci je závazné. Přihláška je platná ve chvíli, kdy dojde k připsání platby na bankovní účet. Platba je nevratná, avšak převeditelná na jiného účastníka. Platba musí být připsána na účet do 17.6.2020.

Přihlášení pomocí emailu michalkovakaterina@gmail.com, telefonu 777 87 29 21, nebo FB @Průvodce psů životem lidským. Počet volných míst sledujte v události na FB. Do zprávy prosím napište Vaše celé jméno a kontaktní údaje.

Pokyny pro platbu:
Číslo účtu: 670100-2210391475/6210
Částka: 1490,-
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce – není nutná, případně Vaše jméno


Upozornění pro účastníky
Pokud máte nějakou psychiatrickou diagnozu, prosím informujte nás předem emailem, osobně, nebo telefonicky. Osobám, které dg. mají a nejsou v péči odborníků, nedoporučujeme účast na akci. Akce neslouží jako terapeutické psychologické setkání. Akce je prožitkový workshop, při kterém může dojít k otevření vzpomínek z klientova života. Organizátor ani lektor nenesou odpovědnost, za možné újmy, přihlášením na akci stvrzujete svou vlastní odpovědnost. Setkání není vhodné pro děti.

Setkáním vás provede Bc. Kateřina Michálková:
Od roku 2009 jsem takový „průvodce psů životem lidským“ (hledám příčiny a jejich nápravu, když to mezi majitelem a psem moc nešlape). Ke své práci využívám znalostí získaných z 5 ti leté praxe na veterinární klinice, několika let jako psí střihač, absolvent kynologie na ČZU a 4 leté praxi ve vedení výzkumné skupiny firmy Dokonalá Láska. K diagnostice využívám komplex znalostí a dovedností, které tvoří například odvětví aromaterapie zvané zoofarmakognozie a dovednosti získané studiem managmentu a lidské psychologie. Jsem aromaterapeut pro psy a jejich lidi, poradce Hersenwerku II. stupně, konzultant a lektor. Od roku 2012 s manželem provozuji odchytovou službu.

Akci sledujte zde: https://www.facebook.com/events/260433418348376/