Treibballové závody v Pesoparku VI

Místo konání: Uhříněves
Termín: 27.9.2020

Kromě hlavního závodu podle Pravidel Treibball klubu ČR budou zařazeny i dvě treibballové hry. Účastníci si mohou vybrat hru zábavnou (FUN) nebo náročnou (TOP).

Hlavní závod je dvoukolový:
Kolo FAST: V kole FAST, které je vždy stejné a probíhá podle Pravidel Treibball klubu ČR, jsou míče umístěny ve tvaru trojúhelníku ve vzdálenosti 6–20 m od brány. Špička trojúhelníku směřuje od brány. Počet míčů a jejich vzdálenost jsou určeny TRB třídou dle pokročilosti a kategorií podle velikosti. Pes musí všechny míče dopravit do brány ve
stanoveném časovém limitu, přičemž začíná vždy vrcholovým míčem na špičce trojúhelníku, který musí dopravit do brány jako první. Dále je pořadí míčů libovolné.
Kolo SMART: V kole SMART jsou míče seskupeny do různých formací ve vzdálenosti 6-20 m od brány. Počet míčů a jejich vzdálenost jsou určeny TRB třídou dle pokročilosti a kategorií podle velikosti. Tvar formací i způsob práce s nimi stanoví pořadatel pro každý závod. Pes musí s míči provést požadované činnosti podle popisu a všechny míče musí dopravit do brány ve stanoveném časovém limitu.
Časy obou kol se sčítají do výsledného hodnocení, včetně trestných i bonusových bodů.
U všech popisů si pozorně přečtěte blok ! Dále platí následující ustanovení !

Více zde: https://docs.google.com/document/d/1_UWA91zM2Qat7bPa-xgtRqHA-FHsOVp84iSm99iN2yE/edit?fbclid=IwAR39ZQDyhwSzmohHS6yd9gbxfZ2mUyzp3Ylhnii5AH1-ESPDy7Qs8L6bDSM