Vodící techniky Tellington TTouch

Místo konání: Jeníkovice
Kontakt: ttouchcz@gmail.com
Termín: 18.4.2020

Čas: 10:00 až 17:00

Mám velkou radost, že jsme našly s Martou společný volný víkend, tak Vás srdečně zveme opět do Jeníkovic u Hradce Králové.
Tentokrát to budou VODÍCÍ TECHNIKY.
Workshop Tellington TTouch pod vedením Marty Mannelové, jediné Tellington TTouch Trenérky P1 v ČR, která absolvovala tříleté studium této metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Aktivně se věnuje práci se zvířaty nejen během soukromých sezení, ale i při návštěvách útulků. (www.ttouch.cz)

Tellington TTouch:
Je metoda, která byla objevena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu, harmonii a upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.

Co vás čeká na workshopu vodících technik:
Během jednodenního workshopu si vyzkoušíme několik vodících technik, které vám pomohou při komunikaci se psem pomocí vodítka.

Budeme se věnovat tahání psů na vodítku a co můžete udělat proto, aby se vám společně chodilo dobře a příjemně.

Povíme si o vhodných i nevhodných pomůckách pro vodění psa.

Řekneme si, proč a jak vám může Tellington TTouch hřiště pomoci při učení chůze na volném vodítku, v úzkých prostorách, přes lávky, při agility nebo také jaký má vliv na vnímání vlastního těla, mobilitu a uvědomění si prostoru.

Jak chování souvisí s tělem? I o tom si popovídáme.

Protože nás učí a vedou naši pejsci, jsem si jistá, že zabrousíme i na další témata, která zapadnou do potřeb workshopu.

V neposlední řadě se dozvíte, jak své zvíře více vnímat, rozumět mu a prohloubit vzájemný vztah.

Pokud si nejste jistí, jestli je akce vhodná pro vašeho psa, kontaktujte Martu Mannelovou pres FB nebo na emailu ttouchcz@gmail.com

Více zde: https://www.facebook.com/events/618569592044249/