Najde Lady konečně milující rodinu?

Publikováno: 30.9.2019
Autor: Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Foto: Archiv Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Když před třemi lety Lady odcházela z dočasné péče k nové rodině, nikoho ani nenapadlo, že tím její cesta hledání nového, lepšího domova zdaleka nekončí. Místo láskyplné péče, která by ji vynahradila předchozí nevydařený start do života našla jen netečnost a o péči se nedá ani hovořit. Takže když byla provedena poadopční kontrola, Lady byla po shledání vážných nedostatků odebrána a znovu čeká na svou šanci.

Lady je 6ti letá překrásná kříženka anatolského pasteveckého psa (v lednu 2020 jí bude 7let). V následujících dnech jí ještě čeká odstranění zaníceného zubu, bude provedena kompletní kontrola od krve po RTG nohou a pak nic nebrání tomu, aby mohla vykročit pravou tlapkou k nové rodině.

Ladynka je obrovský mazel, miluje děti, je klidná, hodná, ale když je venku na zahradě, dobře hlídá a cizí lidi si vybírá. Umí krásně chodit na vodítku, netahá, psů za plotem si vůbec nevšímá. Při potkávání se psy je ale třeba dávat pozor, protože Ladynka žádný kontakt s cizími psy nevyhledává a naopak jí není příjemný. Je potřeba s ní ještě v tomto zapracovat.

Pokud by mohla být Ladynka v nové rodině jedináčkem, bylo by to pro ni úplně ideální a velmi by si to užívala. Když dostane prostor, řádí jako štěně, bezstarostné, nezatížené tím vším, čím si musela projít. Miluje procházky, dobré jídlo a hlavně lidskou smečku!

Občas hůř chodí na zadní nohy, protože v předchozím domově neměla řádnou výživu, kterou potřebovala, je to zřejmě způsobeno tím a mělo by se to časem opět zlepšit. Ladynka je zvyklá spát venku v boudě, přestože je ráda venku na zahradě, užívá si ale i procházky, které pravidelně se svými dočasnými opatrovníky absolvuje a také je ráda za chvilky, které může trávit uvnitř domu. 

Ladynka je dle svých opatrovníků milující, úžasný pes, který svou smečku miluje, hlídá, poslouchá a pro své lidi bude dýchat. Pokud tedy hledáte psí osobnost, které máte možnost nabídnout svůj svět a přijmout ji za vlastní, neváhejte :-)

Lady má svou kartu i zde na PesWebu

Snášenlivost: ke psům je dominantní, kočky nejsou vyzkoušené

Nachází se: Sezemice (Pardubický kraj)

Kontakt: 737 377 833, Facebook Jana Bártová

Kam dál: 

13 pejsků, které inzerujeme 5 let :-( 1.díl - 2.kolo

Hledá se spřízněná duše pro úžasného Bakouška

Katty, dokonalá psí společnice, na kterou už nikdo neměl čas

Bob čeká na svého Anděla

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...