Báječná Mikina čeká na tu nej lidskou rodinku

Publikováno: 16.9.2019
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Helena Volencová

"Když v mém věku ztratíte i ten poslední mizernej plech nad hlavu a šoupnou vás s ostatními pejsky na déšť do klecí, jsou to celkem zoufalé vyhlídky na spokojené stáří jedné úžasné psí seniorky. Je vám fakt ouvej, ale pak přijde zázrak a ta cesta vede za lepším a tak jsem tu a hledám mezi vámi někoho stejně úžasného, jako jsem já.

Jmenuji se Mikina (Holčička zlatá nebo taky Veverka) a na všechna ta jména krásně slyším. Bude mi kolem 9 - 10 ti let, ale nejsem žádná nemohoucí stařena, nýbrž veselá aktivní psí holka, pro kterou není lavice, gauč nebo židle, žádná překážka. Teta mě v koupelně nejdřív zbavila stoleté špíny, protože vodu jsem naposledy viděla asi plodovou a vyklubala se mě rezavá krasavice, velmi šikovná a chytrá, zkrátka dokonalá parťačka k laskavým lidem.

Žila jsem celý život ve smečce, takže psí společnost uvítám, ráda si s ostatními hraju a lítám po zahradě. Toužím po vlídném slovu a vřelé náruči hodných páníčků, kterým ještě jistě pár pěkných let budu dělat jen samou radost. Vaše Miki"

Z velmi zanedbané smečky několika psů k nám přijela starší fenečka Miki. Je to milý klasický voříšek, o váze 13 kilo. Je zdravá, veselá, aktivní a skutečně vděčná za domácí pohodlí, teplý pelíšek a plnou mističku. Miluje své lidi, balonky a mazlení, lebedí si na gauči, či asistuje v kuchyni. Je čistotná a nekonfliktní, do vaší smečky ostatních pejsků určitě zapadne bez problémů. Je moc chytrá a učenlivá, velmi rychle si zvykla na měkkoučké postýlky a především na milující společnost svého člověka.

Umí krásně na vodítku, nevadí jí cestování autem i busem, je nenáročná a jednoduše zlatá. První dny na vše nové štěkala z neznalosti, ale teď už jen za plotem ohlídá své bydlo, když jdou kolem branky cizí vetřelci, jako správný pes. Mikina je úžasná psí seniorka, plná lásky a vděčnosti, bude ráda za bydlení v domku se zahrádkou s milující rodinou i s hodnými pejsky. Kočky prožene, k dětem pouze hodným, rozumným a starším.

Miki je odblešená, odčervená, čipovaná, kompletně očkovaná a kastrovaná, s ošetřením zubního kamene a normálními krevními testy. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s., Čáslav. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz nebo tel 602 259 705. Návštěva možná po dohodě se Soňou na tel :732 636 565

Mikina má svou kartu i zde na PesWebu

Video s Mikinou zde: 

Kam dál: 

13 pejsků, které inzerujeme 5 let :-( 1.díl - 2.kolo

Hledá se spřízněná duše pro úžasného Bakouška

Katty, dokonalá psí společnice, na kterou už nikdo neměl čas

Bob čeká na svého Anděla

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...