Umisťovací výstava koček

Místo konání: Historický špejchar PRAHA - DUBEČ
Termín: 15.9.2019

Čas: 10:00 až 17:30

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na Umisťovací výstavu koček, která se koná 15.9.2019 od 10 do 18 hod v krásných prostorách historického špejcharu Dubeč - Praha.

Umisťovací výstava se koná pod záštitou Animals projekt z.ú. se srdcem dětem, zvířátkům a seniorům. https://es-es.facebook.com/events/366270980847078/ Svět Dětí a Zvířat IV. s Voříškiádou a umisťovací výstavou.

Na umisťovací výstavě budou spolky, které poskytují potřebnou péči zvířátkům. kromě koček se na výstavě budou prezentovat i spolky s pejsky, králíky a morčaty.

Za kočičí spolky se budou prezentovat: Psí a kočičí záležitost z.s., Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko z.s., Azyl Tylda, Šimonova pomocná tlapka.

Pokud se Vám bude nějaká kočička líbit, bude možnost si ji na základě adopční smloouvy a uhrazeného adopčního poplatku adoptovat. Spolky budou mít i charitativní krámky, nákupem v krámku přispějete na potřebnou péči: veterinární výlohy, krmení a ostatní péči. Na umisťovací výstavu můžete přinést i materiální pomoc jako: krmení, konzervy, stelivo, hračky pro zvířátka, desinfekční prostředky. 

Během odpoledne bude probíhat doprovodný program pro rodiče a děti.
Těšíme se na Vás