Kurz speciál - Statečný Nebojsa

Místo konání: Roudnice nad Labem
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 11.8.2019

Čas: 9:00 až 20:30

Psí škola Bobík vás srdečně zve na kurz Statečný Nebojsa (SN), ve kterém se zaměříme na zvýšení psího seběvědomí, odvahy, psychické vyrovnanosti, zlepšení motoriky pohybu.

PŘIHLÁŠKY: V případě zájmu se hlaste písemně prostřednictvím facebooku Psí školy Bobík, události nebo na e-mail iveso@seznam.cz. Možno i tel. na číslo 607922506. Uzávěrka je v den naplnění kapacity akce.

CENA: 300 kč za psa je potřeba zaslat do 7 dnů PO potvrzení přihlášky pořadatelem na účet č. 0381352033/0800. Do poznámky pro příjemce napište SN 11.8.2019. Bez zaplacení je přihláška neplatná. Při neúčasti nebo odhlášení (kdykoli a z jakéhokoliv důvodu) je platba NEVRATNÁ, ale je možné jí převést na náhradníka, kterého si psovod SÁM zajistí. Platba je vratná POUZE při nekonání akce.
CO VÁS ČEKÁ: Trochu přemýšlení, trochu pohybových dovedností a aktivit, trochu čuchání a hledání, zkrátka od každého něco. Budete-li chtít a mít vlastní představu či požadavek, můžete si sami říct a zvolit, co chcete dělat, vyzkoušet a naučit svého psa.
Budeme se věnovat hrám, hlavolamům, úkolům a cvikům, které přispívají ke zlepšení a posílení vzájemného vztahu a důvěry mezi psovodem a psem, mají kladný vliv na pohybovou motoriku psů. Pes se bude učit koncentraci a vytrvalosti při práci v klidném i rušném prostředí, řešení úkolů ho přiměje také přemýšlet.

PRO KTERÉ PSY JE NEBOJSA VHODNÝ: Kurz je vhodný pro všechny psy - malé, velké, mladé, staré, klidné, neposedné, vychované, nevycválané puberťáky i psy s handicapem. Obtížnost úkolů přizpůsobíme individuálně každému psovi. Aktivity v rámci kurzu SN mají pozitivní vliv na psychicky nestabilní, bázlivé, lekavé a nedůvěřivé psy, kteří si postupně začnou víc věřit, stávají se sebevědomějšími a odvážnějšími. Starší psy udržují v dobré psychické a fyzické kondici. Hry a hlavolamy přispívají k celkové vyrovnanosti, relaxaci a spokojenosti psa. A také pomáhají při odstraňování strachu z hluků, nových věcí, překonání nepříjemných povrchů á dalších psích problémů. Co musí pes umět předem? VŮBEC NIC (nemusí mít ani přivolání), není nutné mít žádné speciální znalosti ani dovednosti (týká se psa i páníčka).