Kurz speciál - Psí triky

Místo konání: Roudnice nad Labem
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 4.8.2019

Čas: 17:30 až 20:30

PŘIHLÁŠKY: hlaste se písemně prostřednictvím facebooku Psí školy Bobík, události nebo e-mailu iveso@seznam.cz. Pouhé odkliknutí "zúčastním se" na události nestačí a není považováno za přihlášení.

CENA: 250 kč za psa, pravidelní účastníci akcí PšB 200 kč (kdo chodí na výcviky každý týden), divák bez psa 150 kč, platí se předem na účet č.0381352033/0800. Do zprávy pro příjemce napište Triky 4.8.2019. Nedojde-li platba na účet do 7 dnů od přihlášení, místo bude nabídnuto dalším zájemcům. V případě odhlášení a neúčasti (kdykoliv a z jakéhokoliv důvodu) je platba NEVRATNÁ, ale je možné jí převést na náhradníka, kterého si přihlášený účastník SÁM zajistí. Platba je vratná pouze v případě nekonání kurzu.

PROČ TRIKY UČIT: Učení triků má jenom výhody. Je to a vždy by to měla být především zábava, pro psa i vás. Je to zpestření výcviku a (všedního) života vašeho psa, můžete je učit doma i venku, pes se učí přemýšlet, zaměstnáte mu hlavu, unavíte ho, proto nemá čas vymýšlet lupárny z nudy. Triky pomáhají zlepšovat vztah mezi psem a psovodem. Pes se musí soustředit na vás, vy na něj, vzájemně se učíte spolupracovat, sbližujtete se. No a také se můžete "chlubit" návštěvám, jak úžasného psa máte a co všechno umí :-).
Triky se může učit a uvítá každý pes, bez ohledu na plemeno, velikost a věk, od čivavy po bernardýna, od tříměsíčního štěňátka po psího seniora :-).

S SEBOU: vezměte velké množství malých pamlsků, které psovi hodně chutnají (speciální psí pamlsky, na malé kousky nakrájené vařené maso, sýr, párek, kuřecí srdíčka, můžou být i granulky apod. - záleží na psovi, co má rád, zpočátku je spotřeba poměrně velká). Nejlépe mít pamlsky výborné a "TOP" (extra výborné). Pokud pes zná klikr (není nezbytně nutný), vezměte ho také. Jinak obojek nebo postroj (co používáte), pevné vodítko (pes bude pracovat volně nebo na vodítku - podle ovladatelnosti), misku a vodu pro psa. Před výcvikem psa nekrmte (spíše ať je hladovější a má o jídlo maximální zájem), nabaští se při cvičení :-). Máte-li jasnou představu a chcete psa učit trik s nějakou pomůckou, vezměte jí s sebou.

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ:
Účastník se zavazuje dodržovat všehcny pokyny pořadatele.
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za případné škody na majetku a újmy na zdraví způsobené účastníky nebo účastníkům nebo jiným osobám či zvířatům.
Každý psovod, divák, doprovod se účastní akce na vlastní nebezpečí.
Psovod zodpovídá za škody na majetku a újmě na zdraví jiných lidí a zvířat způsobené jeho psem nebo jím samým.
Pojištění si zajišťuje každý sám.
Háravé feny se mohou zúčastnit bez omezení.