Po stopách vlků

Místo konání: Pension St. Florian
Kontakt: sarka@krasnacarodejka.cz
Termín: 22.3.2019 - 24.3.2019

Čas: 18:00

Interaktivní, experimentální a především přírodou a zvířaty inspirující workshop uprostřed Adršpašských skal a tamní divoké přírody.

začátek 22.3. 2019 od 18:00
předpokládaný konec 24.3. 2019 17:00
Maximální počet účastníků: 10 osob

Pro všechny, které zajímá komunikace se zvířaty a přírodou, bez ohledu, zda je jejich cesta na svém počátku a s touto dovedností se teprve vzájemně představují, nebo se jedná o pokročilého komunikátora jež hledá další možnosti, jak se v této dovednosti rozvíjet.

Obklopeni divokostí a nádherou broumovských lesů a skalních měst v jedné z nejkrásnějších krajin v České republice, se vydáme na společnou cestu k matce přírodě. Necháme se vést energií místních vlků stejně jako ostatních zvířat a přírody.

Společně budeme objevovat, co znamená komunikace s jinými druhy pro každého z nás. Seznamovat se s různorodostí energií jiných druhů a užívat si spojení se zvířaty, rostlinami, kameny či zemí. Důvěrně prozkoumáme energii rostlin, stromů, minerálů, divokých zvířat či energii země. Vydáme se na pouť za cykly přírody a uspokojíme svou zvědavost a možná spatříme vše po čem toužíme na vlastní oči.

Budeme se učit vnímat všemi našimi smysly, nejen vidět, či slyšet . . .
Obklopeni přírodou a místními zvířecími obyvateli se necháme vést a třeba se nám v oparu mlžného rána podaří zahlédnout vlčí stopy či vlky samotné.

Necháme mluvit skály hlasem země, potoky jazykem vody. Budeme naslouchat mrakům a obloze, jak hovoří řečí větrů a vánků a v žáru šlehajícího ohně cítit energii praskajícího dřeva a žhnoucích uhlíků. Seznámíme se s ptačí řečí a mnohem víc . . .

Skrze posvátnou geometrii vstoupíme do hlubokého spojení s Přírodou i Vesmírem v nás. Vše v LÁSCE a RADOSTI, neboť ta bude hlavní ingrediencí našeho společného tvoření v lůně matky přírody - RADOST a HRAVOST. Při spojení s přírodou je začneme zcela přirozeně objevovat všude.

Registrace: sarka@krasnacarodejka.cz

Více informací na http://www.krasnacarodejka.cz/po-stopaacutech-vlk367.html