Člověk a pes

Publikováno: 5.11.2018
Autor: Andrea Dunová
Foto: -

V této knize čtenář najde informace o vztahu člověka a psa, o způsobu vzájemné komunikace, o potřebách psa. Text je přehledně a srozumitelně rozčleněn podle témat do jednotlivých kapitol a doplněn množstvím barevných fotografií od renomovaných fotografů.

Informace jsou určeny všem, kteří berou chov a výchovu psa zodpovědně, k výchově dětí k respektu ke psům jako vysoce socializovaným jedincům s vyvinutými smysly a vnímáním a také mohou posloužit k zavedení tohoto tématu do školní výuky a pomáhat při vytváření programů ve volnočasových aktivitách.

V knize naleznete také kapitolu o první pomoci psům od Zuzany Wildmannové. Znalost první pomoci by měla patřit k základním znalostech lidí, protože správně poskytnutá první pomoc může být rozhodující v záchraně života. První pomoc občas  potřebuje i pes. Lidé většinou neví, co mají dělat když se něco stane člověku a už vůbec ne, když se něco stane psu. V případě pomoci lidem je na tísňové lince  záchranné služby připraven pomoci operátor dispečinku záchranné služby. Pokud potřebuje pomoc pes, jeho majitel je odkázán jen na svoje  znalosti a dovednosti. Znalost první pomoci pro psy by měla patřit k základní  znalosti každého majitele psa.

Koupí této knihy nám pomůžete šířit knihu ZDARMA do škol, dětských domovů a středisek volného času pro děti a mládež.
Objednávky ZDE
Andrea Ája Dunová
autorka knihy