Výcvikové soustředění - Guamani CAMP 9/2018

Termín: 27.9.2018 - 30.9.2018

Čas: 15:00

Intenzivní trénink obran (sport, ringo, služebka) a poslušnosti.
Zároveň je možnost řešit jakékoliv problémové chování(separační úzkost, agresivita, bázlivost...).
Kemp je určen všem, jak začátečníkům, tak pokročilým.

I. Uzávěrka 15.8.2018.
Celková cena za soustředění pro 1 osobu +1 psa je 3200,-Kč.
V ceně je výcvik, plná penze a ubytování v chatičce.

Platbu za výcvik (2000,-Kč s dph) posílejte na č. účtu: 2800944199/2010
Do zprávy pro příjemce napište jméno, příjmení účastníka + datum soustředění pro identifikaci platby. Přihláška je platná po připsání platby na účet a zaslání potvrzení o platbě z naší strany.
Platbu za ubytování a plnou penzi (1200,-Kč) uhradíte v den příjezdu přímo v kempu.
V případě platby po první uzávěrce je cena výcviku navýšena na 2500,-Kč s dph, cena ubytování a plné penze zůstává stejná.

V případě zrušení účasti z Vaší strany více jak měsíc před začátkem akce - vracíme 50% z ceny výcviku, při kratší době peníze bohužel nevracíme.
V případě zrušení akce z naší strany vracíme 100% z uhrazené částky.

INFORMACE K SOUSTŘEDĚNÍ!
Začínáme ve čtvrtek v 15.00, konec neděle cca 14.00. Hned kolem 17.té hodiny začínají obrany, tak se prosím snažte přijet včas:)
V ceně soustředění je výcvik, ubytování(4-lůžková chatička - každý bude mít svou), plná penze(snídaně, oběd, večeře - cokoliv navíc je možné koupit v kempu a nebo cca 5km je Penny a Lidl + náš obchod chov.potřeb).

Co sebou pro psa: očkovací průkaz, misky, lahev na vodu(PETku), granule(maso), klec nebo přepravku, obojek - klasický i stahovák, krátké+dlouhé vodítko, náhubek, postroj na obrany, pamlskovník+pamlsky(nebo cokoliv na co trénujete), doporučuji psa ošetřit proti klíšťatům, kemp je v lese. Kdo něco z těchto věcí nemá, tak dejte včas vědět, ať to nějak pořešíme:)

Pes, který bude po celou dobu soustředění ubytovaný na chatce musí být zajištěný (klec, přepravka), bez majitele i v jeho přítomnosti. Kemp bohužel možnost mít psa v chatce na volno již nedovoluje. V případě, že zjistíme porušení této podmínky budete ze soustředění ihned vyloučeni bez možnosti vrácení peněz.
A ještě malý dodatek - všichni známe své psy a přebíráme za ně veškerou zodpovědnost, prosím nikdo psa nepouštějte na volno v kempu ani nejbližším okolí. Můžete mít sice nekonfliktního psa, ale to nemusí platit u všech. Předejdeme tak případným nedorozuměním.

Facebooková událost