Řízek - vánoční nadílka, která zatím stále nenašla své Doma

Publikováno: 6.8.2018
Autor: Lucie Jindřichová - Azyl Larýsek
Foto: Lucie Jindřichová

Jsem Řízek, jsou mi dva roky a od narození nemám svůj vlastní domov. Možná si řeknete, proč tak divné jméno? Se sourozenci jsme se narodili o Vánocích, roku 2015, já byl jediný rezatý jako řízek, jinak bych se prý jmenoval Ježíšek. 

Bylo nás osm a mamka. Ta se dostala do azylu Larýsek ještě březí a překvapila paní ošetřovatelku právě o Vánocích chlupatou nadílkou, tedy námi! :) V noční košili nás vítala na svět, nadílku už o pár hodin dříve, jen ten stromeček chyběl :)

Všichni mí sourozenci jsou již dávno ve svých domovech, jen na mě zřejmě sedla smůla a zanedlouho to budou tři roky, co čekám a azylu na svou novou rodinu. Mám přitom hodně co nabídnout! Vyrůstal jsem s dítkem, mám malé človíčky moc rád, kočky mi nevadí, jsem zvyklý na kozy, koně a jsem přátelský i ke psím kamarádům, vyrůstal jsem ve smečce. 

Svou lidskou rodinu budu milovat nade vše. Rozhodně jsem pes, se kterým budete moci jít kamkoli, všude vás budu rád doprovázet. Jsem temperamentní, klidně se s vámi rád proběhnu u kola nebo jen vyběhneme do lesa či na louky. Když bude třeba, budu vám dělat společnost na gauči, mazlit umím taky báječně. Rád plavu, takže mne oceníte i jako psa vodního :-) Jsem príma kamarád, je na mě spoleh. 

Pokud bych si mohl vybrat ideální místo k životu, byl by to domeček se zahrádkou, kde bych ale mohl s vámi být i uvnitř, já totiž moc rád dělám společnost! Prostě jestli je vám smutno a někdo vám v tom vašem životě chybí, tak jsem tu Já ... 

Řízek má svou inzerci i zde na PesWebu

Řízek se nachází v azylu Larýsek nedaleko Benešova. Narodil se 24.12.2015 v azylu, je řádně očkovaný, odčervený, čipovaný. V případě zájmu o Řízka kontaktujte Lucii na tel: 722 960 404. 

Kam dál: 

To špatné už si Ezop užil, teď už snad bude jen lépe, najde nový domov?

Drákulu ve stáří opustilo štěstí

Jonášek zůstal na stáří úplně sám

Dočká se Bady po dlouhých pěti letech za mřížemi svého vysněného Doma?

Nositel noblesního jména, který čeká na důstojné stáří - Baron

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...