Nejsledovanější psí hvězdy Instagramu

Publikováno: 4.8.2018
Autor: Mazlíci v pohybu
Foto: Instagram

Své profily na sociálních sítích má řada psích mazlíčků. Ať už si o tom myslíte cokoliv, faktem je, že je sledují miliony lidí. Chcete se podívat na pozoruhodné profily psích chlupáčů na Instagramu?

Samson (Samsonthedood)

Tento kříženec labradorského retrívrapudla z Ontaria má na Instagramu téměř čtvrt milionu fanoušků. Své obdivovatele si tento roztomilý pes získal zejména tím, že ho naleznete v různých zábavných momentech. Se Samsonem si zahrajete golf, posnídáte, nebo si s ním třeba odpočinete na pláži či u bazénu.

Marnie (MarnieTheDog)

Tato malá fenka Marnie žijící v New Yorku si získala popularitu zejména pro svůj příběh, kdy ji teprve 16letý Shih Tzu v jejích 11 letech adoptoval. Na Instagramu ji sledují 2 miliony fanoušků a její popularita každý den stoupá. Marnie vévodí sociálním sítím zejména pro své roztomilé momentky z různých míst. Tato malá roztomilá fenka má svůj kalendář, knihu, a dokonce účinkovala i ve známém vánočním videoklipu, který má téměř 6 milionů shlédnutí.

Tuna (TunameltsMyHeart)

Tuna, kříženec jezevčíkačivavy, se svým výrazným předkusem neunikl snad nikomu. U nás je zejména známý díky své roli v reklamě na Kofolu. Čeští fanoušci Tunu mohli vídat i na billboardech k této reklamě. Spot s Kofolou společně s knihou znamenal zásadní přelom v jeho „reklamní“ kariéře. Knihu napsala sama majitelka. Nyní na svých webových stránkách nabízí různé produkty s Tunovou fotografií, jako jsou hrnky, kryty na mobil nebo trička.

Majitelka Courtney Dasherová svého mazlíčka adoptovala poté, co ho původní majitel odložil na okraji silnice. Zhruba před osmi lety se na internetu začaly objevovat první Tunovy fotografie a jeho popularita začala stoupat tak, že Courtney opustila své dosavadní zaměstnání a svému mazlíčkovi se naplno věnuje. Každý den se na sociálních sítích – Instagramu, FacebookuTwitteru objevují další lajky a počet fanoušků rapidně stoupá.

Manny (manny_the_frenchie)

I pejsci mohou vydělávat více než běžně pracující člověk. Důkazem je fenka francouzského buldočka Manny. Její účet na Instagramu sleduje více jak jeden milion lidí. Díky tomu její majitel uzavřel smlouvu se dvěma velkými společnostmi specializujícími se na výrobky pro zvířata. Tak svému majiteli tato roztomilá fenka zajišťuje nemalý příjem.

Toust (Toastmeetsworld)

Populární chlupáči mohou využít svoji slávu také pro dobročinné účely. A to je přesně to, co dělá elegantní kavalír King Charles španěl jménem Toast. Sice Toast nedosahuje na svých sociálních sítích takových čísel jako jeho psí kolegové, ale svoji slávu využívá ve prospěch kampaně za adopci osiřelých zvířat v New Yorku. Tento čtyřnohý miláček se také postupem času stal tváří jedné firmy na brýle. Vydělané peníze šly však opět na dobrou věc.

Má i váš mazlíček profil na Instagramu nebo Facebooku? 

Sponzorem blogu Mazlíčci v pohybu je značka Brit, výrobce krmiv a pamlsků pro vaše čtyřnohé parťáky. Brit dále podporuje centrum Helppes pro výcvik asistenčních pejsků, canisterapeutickou organizaci Aura Canis, různé mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a další psí sporty. Web: www.krmivo-brit.cz

Kam dál: 

Báječné léto se psem (9 tipů, aby se vám neroztekl pes)

20 důkazů, že přátelství vzniká na cestách

5 základních tipů pro kempování se psem

Psí život v Anglii

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...