Celodenní seminář první pomoci pro psy I.

Místo konání: Tachov
Termín: 15.4.2018

Čas: 8:30–18:00

Obsah semináře: Celodenní seminář první pomoci pro psy pro majitele psů, kteří se chtějí naučit, jak poskytnout první pomoc zraněnému a nebo nemocnému psu.

Seminář je orientován hodně prakticky - účastníci se během dne mimo jiné naučí vyhodnocovat základní fyziologické hodnoty, obvazové techniky, nepřímou srdeční masáž a nebo jak transportovat zraněného psa. Podrobné informace naleznete na stránkách http://www.prvnipomocpropsy.cz/

Cena: 1500 Kč za účastníka
Na seminář NENÍ POVOLEN VSTUP S VLASTNÍM PSEM. Jsou k dispozici dva psi a figurína pro nácvik praktických dovedností a ukázky.
Maximální počet účastníků je 12.

Přihláška se stává závaznou a platnou až po přičtení zálohy 500 Kč na účet: 4774633379/0800; variabilní symbol 15042018, do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení. Do té doby je přihlášený veden pouze jako náhradník. Platbu je nutné uhradit do 6.4.2018. Doplatek ve výši 1000 Kč se hradí na místě.

Platba je nevratná. V případě, že se nebudete moct zúčastnit, je nutné si za sebe najít náhradníka a nahlásit jej pořadateli, jinak platba propadá ve prospěch pořadatele.

POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO SEMINÁŘ ZRUŠIT, PENÍZE PAK BUDOU PENÍZE VRÁCENY NA VÁŠ ÚČET!

Přihlašování přes formulář:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpOPKEsp7uAcvIHaURC1CwGdkcUTEpGmfXpj1Z3Top1DB3vg/viewform

Podmínky účasti:
- účastník je povinen dodržovat pokyny pořadatele a přednášejícího
- poznámkový blok a psací potřeby, dobrou náladu s sebou :-)

Bude připraveno drobné občerstvení, voda, čaj, káva. Parkovat je možné poblíž areálu.

Facebooková událost

www.prvnipomocpropsy.cz