Velikonoční supersocializační psí speciál

Místo konání: Dobrá psí škola Pelhřimov - Červená Řečice
Kontakt: e-mail: marie.klusova@dobrapsiskola.cz, tel.: 777 232 881
Termín: 29.3.2018 - 2.4.2018

Čas: 18:00

Čeká vás pořádná porce socializace. Zapracujeme na soustředění vašich psích parťáků. Pomůžeme vám se vzájemnou komunikací, abyste si lépe rozuměli a příjemně unavíme vás i vaše chlupáče. Ať už přijedete se štěndem, kterému pomůžeme vypilovat komunikační schopnosti nebo reaktivcem, kterému pomůžeme nastartovat změnu vnímání ostatních psů a přesměrovat se na konstruktivnější řešení situace než vyjíždění. Bázlivcem, kterému dodáme odvahu mít radost ze zkoumání světa ve kterém žije, nebo jen pohodovým parťákem, se kterým si prohloubíte a utužíte vztah, rozhodně neprohloupíte.

Kromě různorodých socializačních cvičení, nepřijdete ani o malování velikonočních vajíček a jejich následné vyhledávání za pomoci psího nosu. Máme pro všechny připravený výlet do Želiva s ochutnávkou klášterního piva. Pro zájemce domluvíme prohlídku Želivského klášteru.

Socializovat se tedy budou pejskové i páníčci. Na takové akci rozhodně nesmíte chybět.

Vítáme sehrané týmy i úplné začátečníky. Díky individuálnímu způsobu výuky je možné se účastnit i s pejsky, kteří mají specifické požadavky, výtržníky nebo třeba psími puberťáky.

Ubytování a strava je zajištěna v přátelském prostředí Turistické ubytovny u Pípalů v Červené Řečici.

O zábavu i výuku se budou starat Maruška, Terka a Týnka, trenérky Dobré psí školy v Červené Řečici, Ralsku a Hradci Králové

kapacita:12 cvičících týmů (pes+člověk)

Cena: 3900 Kč (žáci DPŠ a účastníci pestrých víkendů SLEVA 3500 Kč) za tým
další cvičící pes 1900 Kč
necvičící pes zdarma
další člověk na pokoji 1540 Kč (ubytování a strava)
ubytování na samostatném pokoji + 200 Kč

Facebooková událost