Tábor dogdancingu

Místo konání: Rekreační středisko Dolní Bušínov (Bozeňov)
Kontakt: jirina.sedlackova@post.cz, tel. 603 835 708
Termín: 21.6.2014 - 27.6.2014

Tábor dogdancingu

Kde: Rekreační středisko Dolní Bušínov (Bozeňov) - www.bozenov.cz
Termín: Od soboty 21.června – do pátku 27.června 2014.

Zahájení: Příjezd v sobotu v odpoledních hodinách. Večer proběhne krátká informační schůzka, ohledně seznámení účastníků s náplní a průběhem tábora. Výcvik začíná v neděli ráno.
Ukončení: V pátek 27.června je tábor zakončen postupovými zkouškami a závody. Odjezd odpoledne.

Program:
Účastníci budou rozděleni do 2 skupin podle pokročilosti a zaměření výcviku. Program bude pro každou skupinu mírně odlišný v závislosti na náplni a konkrétních přáních účastníků.
Trénovat se bude 2x denně. Ve středu je naplánován volný den pro relax psů i psovodů. Výcvik dogdancingu – trénink jednotlivých triků, příprava na závody a zkoušky, možnost kompletní pomoci s choreografíí a konzultace ohledně sestav, zlepšování technické stránky již naučených cviků, práce s rekvizitami. Výklad pravidel, seznámení se zkouškami a zkušebním řádem, promítání videí s výkladem.

Instruktoři :

Vanda Gregorová – 10 x Mistr ČR, Mistr Evropy, 2x Vicemistr světa, Mistr Itálie, Německa, 3.místo na Crufts…. Přes 30 složených zkoušek dogdancingu se svými psy. Oficiální rozhodčí DDCCR pro zkoušky i závody.

Kateřina Veinlichová – Vicemistr ČR, 3.místo na MČR, Juniorský Mistr ČR ( KTP ČR), vítěz Německa a Rakouska ve veteránech na mezinárodních závodech...

Ubytování: v nově rekonstruovaných čtyřlůžkových pokojích v penzionu. Sociální zázemí je společné na patře. Pokoje vybaveny umyvadlem, stolkem, židlemi a šatní skříní, wi-fi signálem. Psi na pokojích povoleni.

-Cena 260 kč/ noc/ osoba. Pes zdarma.

Čtyřlůžkové chatky v areálu kempu Bozeňov, vzdálené cca 300 m od budovy. V areálu sociální zařízení, kuchyňka, letní kiosek. V místě se nachází hřiště na tenis, beach volejbal, dětské hřiště. Více na www.bozenov.cz/kemp

-Cena 500 kč/ noc/ celá chatka. Za chatku se platí paušálně, bez ohledu na počet obsazených míst.

Stravování: Zajištěno v restauraci Koliba Bozeňov.

-Plná penze 200 kč/den. Polopenze 130 kč/den.

Okolí: Přímo před areálem je turistický rozcestník, v blízkém okolí se nachází mnoho tras vhodných k výletům, místo protíná také cyklotrasa. V bezprostřední blízkosti se nachází dvě přehrady vhodné ke koupání i s malými dětmi. Bozeňov disponuje adrenalinovým parkem( lanové centrum, bungee trampolína, lezecká stěna …). Město Zábřeh vzdáleno 8 km. Pobyt je velmi vhodný pro rodinnou dovolenou, necvičící rodinní příslušníci zde naleznou širokou škálu vyžití J

Podmínky účasti: Platný očkovací průkaz psa. Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let. Nezletilí musí doložit písemný souhlas zákonných zástupců. Háravé feny mohou být na soustředění za předem dohodnutých podmínek.
Každý ručí za veškeré chování a škody svého psa v areálu i jeho okolí. Každý se zavazuje dodržovat čistotu po svém psovi v celém areálu.

Cena:
Účastník s jedním psem - 2400 kč
Za druhého cvičícího psa - 1200 kč.

Cena zahrnuje: Výcvik, pronájem cvičebních prostor.

Cena nezahrnuje: ubytování, stravování!!

Platba předem na účet : 237212642/0300 VS: telefonní číslo účastníka

Kontaktní osoba: Jiřina Sedláčková, jirina.sedlackova@post.cz tel. 603 835 708

Počet týmů je omezen na 14 (u každého instruktora 7)!


Prosíme, při placení uveďte do poznámky své jméno a příjmení.

PŘIHLÁŠKA