Kurz speciál - Pes Koumák

Místo konání: Kyškovice
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 10.3.2018

Čas: 10:00–17:00

CO VÁS ČEKÁ: Čuchání, hledání, přemýšlení a papání :-). Hry přispívají ke zlepšení a posílení vzájemného vztahu a důvěry mezi psovodem a psem. Pes se bude učit koncentraci a vytrvalosti při práci v klidném i rušném prostředí, řešení úkolů ho přiměje přemýšlet, rozvíjí jeho mysl a udržuje psa v dobré psychické kondici.

PRO KTERÉ PSY JE KOUMÁK VHODNÝ: Kurz je vhodný pro všechny psy - malé, velké, mladé, staré, klidné, "neposedné", vychované, "nevycválané" puberťáky i psy s handicapem. Hry a hlavolamy působí pozitivně na příliš chtivé a "hyperaktivní" psy, kteří se učí sebekontrole a ovládat svoje emoce. Stejně dobrý vliv mají na psychicky nestabilní, bázlivé, lekavé a nedůvěřivé psy, kteří si postupně začnou víc věřit, stávají se sebevědomějšími, odvážnějšími, psychicky odolnějšími. Starší psy udržují v dobré psychické a fyzické kondici. Hlavolamy zkrátka přispívají k celkové vyrovnanosti, relaxaci a spokojenosti psa. A tím i páníčka. Také pomáhají při odstraňování strachu z hluků, nových věcí, překonání nepříjemných povrchů á dalších psích problémů.

Co musí pes umět předem? VŮBEC NIC, není nutné mít žádné speciální znalosti ani dovednosti (týká se psa i páníčka). Stačí jen chuť k jídlu :-).

PŘIHLÁŠKY: V případě zájmu se hlaste písemně prostřednictvím facebooku Psí školy Bobík, události nebo na e-mail iveso@seznam.cz.

CENA: je 350 kč za cvičící tým, 250 kč divák. Platbu v plné výši je třeba zaslat do 5-ti dnů PO potvrzení přihlášky pořadatelem na účet č.0381352033/0800. Do zprávy pro příjemce napište Koumák 10.3.2018. Bez zaplacení je přihláška neplatná. V případě neúčasti nebo odhlášení je platba NEVRATNÁ, ale je možné za sebe poslat náhradníka, kterého si přihlášený účastník sám zajistí. Platba je vratná pouze v případě zrušení akce.

Facebooková událost