Prodloužený výcvikový víkend - Krakonošovo zátiší v Poniklé

Místo konání: Psí škola Arka
Termín: 10.5.2018 - 13.5.2018

Čas: 13:00

Připravili jsme pro Vás výcvikový víkend, který je určen pro širokou veřejnost. Nezáleží na Vašich zkušenostech, věku psa či jeho plemeni. Jedná se o intenzivní výcvikový víkend, kde si téma tréninku určujete sami. Každému týmu (pes + psovod) zaručujeme individuální přístup a řešení konkrétního výcvikového problému.

Témata (volí si klient):
- poslušnost (základní, pokročilá a sportovní)
- nosework
- problémové chování
- dogdancing, dogfrisbee atd.

KDY: 10. - 13.5.2018
KDE: Penzion Krakonošovo zátiší v Poniklé

Program budeme přizpůsobovat aktuálnímu počasí, fyzickým a psychickým možnostem psa i psovoda. V případě nepříznivého počasí - dostatečně veliká, vytopená a osvícená klubovna.

Ubytování
Ubytováni v příjemných pokojích s vlastní srchou a WC s plnou penzí. Ubytování v penzionu je možné pouze v kompletu s plnou penzí. Pan kuchař dobře vaří a vyhoví všem nahlášeným dietám. Snídaně formou bohatého bufetu, oběd - polévka a hlavní chod, večeře - hlavní chod. Základní pitný režim v ceně ( voda s citrónem, limonáda) je k dispozici v jídelně po celý den, další nápoje je třeba si zakoupit v restauraci (jídelně). Pokoje jsou velmi příjemné, téměř každý má vlastní sprchu a WC. Kapacita penzionu jsou 2-5 lůžkové pokoje. Pokud chcete být na pokoji sami, je třeba zaplatit neobsazené lůžko (+400,-/noc). Vyhovíme nahlášeným přáním při umisťování do pokojů, ideální je předem se mezi sebou domluvit i podle toho, jak se snáší Vaši psi. Bude-li to možné vyhovíme týmům s dětmi a doprovodem.

Cena za komplet ubytování s plnou penzí včetně čtvrtečního oběda:
dospělý 1920,-
poplatek za psa 50,-/noc - 150,- za celý pobyt

Účastník plně zodpovídá za veškeré škody způsobené psem v průběhu kurzu!!! Doporučujeme s sebou přepravky, kenelky, klece atd.

S SEBOU: očkovací průkaz, vodítko, pevný obojek a další pomůcky, které běžně používáte při výcviku

CENA: 2000 Kč za tým (psovod + pes) / 1000 Kč za dalšího psa / 800 Kč za diváka (neplatí pro děti)

Facebooková událost